Познава ли на 100% пола д-р. Димитрова от Фемина?

  • 1 497
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 693
Много ми е любопитно да разбера тъй като имам час при нея на 18.04. /записах си този час преди 1 мес./ а като отидох при моя док той ми каза,че иска да си направя ФМ в Шейново!  ConfusedНо аз си мисля да отида и на 2 те места Simple Smile защото знам,че Димитрова е невероятен спецалист,а в Шейново нямам идея коя е тази докторка която я прави пък и там такъв видеозон има от 20 дни  newsm78 И като отида на двете места да не ми кажат различно и на двете Simple Smile и да се чудя и мая  newsm78 Mr. Green Док иска да отида в болницата чак в края на април и ми се вижда много късно!

# 1
  • София
  • Мнения: 5 718
Аз ходих при нея, в Шейново не са ми правили ФМ, а хем бях на ЖК там Thinking
Да, позна пола. Преди това пита дали искаш да ти го каже, ако го вижда.
Лека бременност! Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 5 693
Simple Smile В коя седмица ходи? Аз не знам... но съм чувала,че при ФМ се виждало задължително пола newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 5 718
ми, късно беше - към 24гс
да, вижда се пол, но тя просто пита дали искаш да го знаеш - има хора, които предпочитат да е тайна Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 5 693
Аз мислех също да не разбирам до край но не издържам вече Simple Smile То и аз ще съм в 24 седмица тогава и се надявам да не е късно за самото изследване newsm78 Чета,че мамите ходят 18/22

# 5
  • София
  • Мнения: 5 718
И аз исках по-рано да ида, но като звъннах имаше свободни часове чак за след 1м Tired Тя не каза нищо от рода, че е късно. Дори спомена, че към 32-33 гс било още по-добре - да се огледат лицеви структури Wink
Августовско бебе ли чакаш?  Laughing

# 6
  • Мнения: 1 008
Аз ходих в 18г.с. По време на прегледа ми обясняваше,че с бебето всичко е наред,но за пола не каза нищо. Когато я попитах,каза "Имам известни колебания,за това предпочитам да се вьздаржа от коментар. Ако дойдете след 1 месец ще бьда по-категорична". Но не сьм ходила втори пьт.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 693
И аз исках по-рано да ида, но като звъннах имаше свободни часове чак за след 1м Tired Тя не каза нищо от рода, че е късно. Дори спомена, че към 32-33 гс било още по-добре - да се огледат лицеви структури Wink
Августовско бебе ли чакаш?  Laughing
Да мила тогава Peace
AZSA  значи може би в 24 седмица ще е идеално надявам се Simple Smile Колко време ви продължи прегледа при нея?

# 8
  • Мнения: 1 999
Аз ходих при нея на ФМ и позна пола на детето.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 423
Аз ходих при нея 26г.с. Първо ме попита дали искам да знам пола и после ми каза, че ще е момче и сега си имам един юнак.  Mr. Green   

# 10
# 11
  • Мнения: 1 008
dimianki аз сьщо мисля,че 24г.с е идеално,иначе прегледа е около 20мин, но тя обяснява всичко, дори мен ме натискаше с апарата горе малко повече,защото бебето не бе много добре разположено, и това беше,за да му види очичките. Аз сьм много доволна,на теб желая всичко добро и да пишеш какво е казала. Успех!!!

# 12
  • видин
  • Мнения: 358
ако става въпрос за д-р Димитрова, която работи и в МД - да . при мен позна още в 18 гс

# 13
  • Мнения: 4 668
Аз ходих във Фемина , но при д-р Румен Димитров , доволна съм , позна , че е момченце , даже ми даде документ някакъв , където пишеше състоянието на плода и пола , даде ми и  снимки  Peace Прегледът продължи повече от 30 мин. обесняваше и ни показваше всичко . Много съм доволна !

# 14
  • София
  • Мнения: 5 693
Разбира се,че като отида ще ви пиша и ще кажа всичко Peace

Общи условия

Активация на акаунт