Сайт с игрички и хубави награди - 3 серия "EКСПЕРТИ" :))

  • 15 223
  • 311
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 942
Здравейте,

Може вече да ви е писнало от нас, но ние продължаваме да играеме и да трупаме "бубс" /без задни мисли моля/   Mr. Green

И така, играем на http://en.prizee.com/

Това е сайт, на който всеки ден имате право да изиграете 12 игрички безплатно. След това можете да играете платено ... а можете и да не играете платено Wink Игрите са лесни и бързо усвоими, но ако имате въпроси не се колебайте да питате  Hug Всяка игра ви носи точки, точките можете да размените срещу подаръци от сайта има 4 наична за печелене на подаръците.  На пръв поглед си вика човек "Бошлав работа! Ще спечеля ама нивгаш ...   Sick", но аз вече 3 награда печеля /е малки са ама им се радвам/, не една от мамите от форума също се похвалиха, че са спечелили от томбулата, а приятели бая неща получиха по пощата /подаръците пристигат по пощата за около месец/. Големите награди са Плазма, лаптоп, камера и т.н. Разбира се има правила, които трябва да се спазват или поне да се заобикалят с финес   Wink


При регистрацията можете да напишете, че някой друг от ви е казала за сайта, така ще получите малко повече безплатни игрички. Ето никова които преписвам от старата тема: Sillveto, kalasita, Kalinkamalinka, cvetemar, Evi4ka, borbi, kama4e, spiro16, Моника312, Kalima79, Violeta7, ROYZIS, Hipomila, Evi4ka, Miloto77, chockolina  /уф зави ми се свят да скролирам по старатат тема, моля ако има желаещи да бъдат вписани тук да се обадят  Peace/

Ние смятаме, че ако се запишете в клан ще печелите повече точки. Затова си създаваме кланове и си ги попълваме само от наши хора. За съжаление свободни места в създадените кланове до сега няма, но следете темата и все ще се появи нов клан за запълване   Hug

А ето си и старите теми http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=164733.msg3208105#msg3208105
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=173135.260

Ако имате желание и време можете да видите как съм пристрастила невинни мами  Twisted Evil А сега, нямам време да обяснявам повече време е да играя   Crazy

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 17:18 от Sillveto

# 1
  • Мнения: 6 155
"Експерти"  Mr. Green  smile3521

75 точки от мен за BULGARIAN-BG-MAMMA  Party

# 2
  • Мнения: 1 942
 newsm64

/ами като няма емонтикон с питка, а камоли с шарена сол Tired/

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 17:01 от Sillveto

# 3
  • Мнения: 6 155

Източник: http://dreamkeeper.eu

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 13:48 от Mamma

# 4
  • Мнения: 1 942
Хахахаха Биби, страшна си  Hug Айде народе да видим Биби каква я е омесила Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Уф, че вкусна питка! Биби, огладнях заради тебе! #Cussing out

Sillveto, може и моя ник да пишеш горе в темичката.

Не знам защо Камъче е била изключена, може и доброволно да го е направила.

Dobreff, добре дошъл в Bg-mamma!
Кланът отново е пълен! Mr. Green

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 19:59 от chockolina

# 6
  • София
  • Мнения: 250
Записвам се.
Нова съм, но доста ентусиазирана. Това може и да ви донесе известна доза досада тъй като задавам въпорси, които сигурно вече  са разнищвани.
Някой от вас печелил ли е джакпот? ако да, ще се радвам да ме светне каква му е цаката. И на коя игра?
Точките за клановете само от пейнтбола ли се печелят? И това дава ли допълнително бъбчеа?
Към играещите на на ротативката на тоя другия сайт за макспак, абе къде й е ръчката на тая ротативка???
Хайде на добър час и наслука в улавянето на бъбчета. Нова тема, нов късмет!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
В момента можете ли да играете? На мен не ми зарежда игрите... Sad

# 8
  • Мнения: 1 942
Някой от вас печелил ли е джакпот? ако да, ще се радвам да ме светне каква му е цаката. И на коя игра?
Точките за клановете само от пейнтбола ли се печелят? И това дава ли допълнително бъбчеа?
Към играещите на на ротативката на тоя другия сайт за макспак, абе къде й е ръчката на тая ротативка???
Хайде на добър час и наслука в улавянето на бъбчета. Нова тема, нов късмет!

Не ади, до сега май никой от нас не е печелил джакпота  Rolling Eyes Ами то пише ако спечелиш колко ше ти даде.
Не точки получваш от всички игри, без триещите се май.
За ротативката - отиваш в дясно до картинката /където трябва да е ръчката  Mr. Green/ и когато мишката ти стане на показалче натискаш. Това е  Hug

# 9
  • Варна
  • Мнения: 11 340
А в сайта с ротативката - там печеля много повече от игричката, в която залагаш 1000 т. и триеш билетчета.

# 10
  • София
  • Мнения: 250
За джакпотът имам впредвид следното: Онзи ден играх 15те си игри на заекът. Събрах 5 зеленчука, като когато отпадах  и ме връщаше на първо ниво, зеленчуците ми се запазваха. Днес нямах нито един зеленчук. Вчера пък на дяволчето имах 2 парчета от пица ли там какво е незнам и днес спечелих трето. Мисълта ми е тези неща дето се събират кога се нулират, на ниво или на време?

# 11
  • Мнения: 6 155
За зеленчуците и аз не мога да им хвана цаката. Събирам и после нищо няма newsm78
На рибите съм събирала до 5 перли, на самолетчето - 3 маски, на тетриса - 3 парчета. Целта е да се съберат всичките 8 части, но на тетриса редовно някой печели джакпота и ми се нулират. Thinking

# 12
  • Мнения: 255
За джакпотът имам впредвид следното: Онзи ден играх 15те си игри на заекът. Събрах 5 зеленчука, като когато отпадах  и ме връщаше на първо ниво, зеленчуците ми се запазваха. Днес нямах нито един зеленчук. Вчера пък на дяволчето имах 2 парчета от пица ли там какво е незнам и днес спечелих трето. Мисълта ми е тези неща дето се събират кога се нулират, на ниво или на време?
Нулират се когато друг потребител спе4ели джакпота .

# 13
  • Мнения: 69
Тук съм ,моля светнете ме как да сменя точките за макспак

# 14
  • Мнения: 1 434
как се сьбират тези колбички   за играта с жабата  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт