искам съвет.

  • 1 026
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Здравейте на всички майки който си гледат децата сами.И аз съм една от вас.От скоро сам така има няма 15-дена стана.Имам едно хубаво момченце на 6 месеца.Толкова време го търпях /него/просто не издържах и му събрах багажа и айде на вън.В последствие разбрах че моят хубостник си имал друга жена.Аз докато бяхме заедно имах някакви съмнения и сега тези съмнения се оправдаха.Казва че не може да живее с нашите/ живеем у дома/.Ок търси квартира му викам.Лъже, че търсел квартира.Но аз не му вярвам.Така му е по хубаво да е сам като куче.На никого обяснение не дава прави си каквото иска.И започвам да се замислям и да ни вземе на квартира аз няма да отида с него никъде.Казва,че не можел да ни издържал защтото заплатата му била малка и ,че имал много разходи.Глупости колкото искащ.Познати ми казват че бил изтеглил заем и ходел с другата в областният град да и купува на нея и на нейните деца дрехи.Тя има две деца мъжът е в затвора в чужбина и трябва някой да се грижи за нея и децата и.А АЗ ХОДЯ И ГО ТЪРСЯ ДА МУ ИСКАМ НЯКОЙ ЛЕВ ДА КУПЯ НА ДЕТЕТО СИ МЛЯКО ИЛИ ПАМПЕРСИ.НЕ СЕ СЕЩТА САМ ДА ПОПИТА.НА ТАКОВА ЖИВОТНО КАК ДА МУ ВЯРВАЩ/извинявам се за израза но много съм ядосана/Но аз си викам,че има господ и рано или късно всичко се връщта.Но тогава ще увисне като супол и ще ме моли но няма да стане.Това беше от мен.Не съм сама имам подкрепата на семейството си.Сега съм по спокойна храня се нормално,спя а преди бях кълбо от нерви,не ядях не спях.Радвам се ,че се отървах от него.Иска да вижда детето но идва у дома а пък нашите не иска да идва.Но поне пита за детето как е,добре ли е.Кажете ми какво да направя.Вие как бихте постъпили?Ще съм доволна на вашите съвети.Защтото не знам какво да правя.Има моменти в който го мразя но има когато ми липсва.Понякога аз се мразя защто съм толкова слаба.Немога да кажа край и толкова.Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 1 732
...Познати ми казват че бил изтеглил заем и ходел с другата в областният град да и купува на нея и на нейните деца дрехи.Тя има две деца мъжът е в затвора в чужбина и трябва някой да се грижи за нея и децата и.А АЗ ХОДЯ И ГО ТЪРСЯ ДА МУ ИСКАМ НЯКОЙ ЛЕВ ДА КУПЯ НА ДЕТЕТО СИ МЛЯКО ИЛИ ПАМПЕРСИ.НЕ СЕ СЕЩТА САМ ДА ПОПИТА.НА ТАКОВА ЖИВОТНО КАК ДА МУ ВЯРВАЩ/извинявам се за израза но много съм ядосана/
#Crazy Shocked #Crazy

Добре си направила!
А той като е правил дете, не е ли помислил, че "заплатата му е малка" и не може да се грижи за вас? И въобще що за оправдания?

А тази тема не е ли пак твоя?  newsm78
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=174343.0

# 2
  • Мнения: 40
Да СИБИЛА позна тази тема пак е моя.Аз вече тотално съм изперкала щом навсякъде където има форум пиша.Все питам и искам съвети до жени дето имат незнам как да го напиша опит ли или е нещо друго.Но като се замисля има и по тежки съдби от моята.Аз съм тръгнала да се моля на един мъж който не заслужава толкова внимание от моя страна.Да са ми живи и здрави родителите ми да ми помагат и ние с бебето покрай тях ще се оправим някак си.Аз все това си повтарям всеки ден и се моля на господ за това.

# 3
  • Мнения: 40
Голяма грешка.Моля да бъда извинена не погледнах как ти е името.САБИНА

# 4
  • Мнения: 515
Браво!!!!!Добре си направила , #2gunfireче си му показала вратата на този......

# 5
  • Мнения: 2 655
...И аз съм една от вас...

Не го оставяй да се шляе и да издържа децата на другата.
Веднага се обърни към адвокат и му заведи дело за издръжка. Поне 50-60 лева ще ти присъдят.
Става бързо и лесно. Искай ги със стара дата от тогава когато се е изнесъм от жилището.
Така и той ще поеме част от отговорността, поне финансова.
Не се и замисляй! И не разчитай на семейството си, те не са длъжни да ти помагат!

Общи условия

Активация на акаунт