Стерилни торбички за кърма???

  • 1 499
  • 17
  •   1
Отговори
Някой ползвал ли е и къде мога да намеря? Бебка не суче и яде изцедено мляко и в хладилника вече няма място от него Shocked  Искам да замразявам във фризер, но се оказа голям проблем да се намерят, а знам че има. Благодаря ви предварително Grinning

# 1
  • Мнения: 156
Аз си купих преди време на авент-торбички и щипките за тях от магазин Малечко  на Дондуков, срещу Операта.

# 2
А с каква цена бяха спомняш  ли си?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 493
също може да ползваш малки стъклени бурканчета. просто ти давам идея. някои от мамите бяха писали, че ползват и пликчета за фризер.

# 4
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ние купихме от Бебелан торбички за 0,20 лв. едната
Към тях се продават щипки и етикети, но незнам колко струват.

# 5
  • Мнения: 33
Благодаря на всички. А къде точно се намира Бебелан?

# 6
  • Мнения: 4 187
Аз ползвам комплектите на Авент_ торбички ,щипки и етикети заедно с поставки за шишето към помпата! Комплекта струва 15лв съдържа 10 щипки и 20 торбички и етикети! Аз съм от Варна така че не мога да ти кажа от каде да си ги вземеш! Тук ги има в ШТЪРКЕЛ предполагам че и в София!

# 7
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Бебелан се намира близо до х-л Плиска
На 100 м. от хотел Плиска по ул. Н.Коперник
730 338 тел.

# 8
  • Мнения: 2 807
Avent имат такива и са много удобни...

На всеки продукт на Avent  има адрес и телефон на вносителя за България, там със сигурност ги има, защото от там зареждат магазините - офиса им е някъде около Лъвов мост - може да им се обадиш и да питаш за адреса и работното време.

# 9
  • Мнения: 33
В магазин, в който продават много неща на Авент ми казаха, че вече нямало внос.И цял ден обикалям аптеките, но и в тях не намерих затова ви занимавам тук Confused Но още утре ще потърся в Бебелан, той ми е най-близо Grinning

# 10
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Аз си купих шишета на Камера-пълня и замръзявам- едно шише струва 1,80лв. и събира 250гр. И бурканчетата е добра идея , ако имаш бурканчета. Като попорасна моята беба започна да не остава за фризера но шешетата ми вършат чудесна работа.

# 11
  • Мнения: 33
И аз си мислех за бурканчета, но няма ли да се спукат като замръзне млякото? А това е идея с шишетата.Благодаря!! Grinning

# 12
  • Мнения: 156
Сетих се, че съм ги виждала във on line магазина на family-bg.com. 40 бр. торбички са 8.50, а 10 щипки с етикети-10.50. Можеш да се обадиш на посоченият телефон и да провериш дали имат. На мен ми свършиха щипките и днес пробвах с най обикновено ластиче.

# 13
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз си затварям торбичките с телбод и ги надписвам с перманентен маркер.

Ако случайно в Бебелан са свършили торбичките можеш да провериш и в Мартинс. Той се намира на ул. Лидице 2
тел. 971 71 60

# 14
  • Мнения: 33
Благодаря ви страшно много положението е овладяно вече Grinning

Общи условия

Активация на акаунт