Medix...

  • 12 822
  • 110
  •   1
Отговори
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Ползвате ли почистващите препарати Медикс?Аз скоро си купих Медикс за тоалетна,баня ,за почистване на фурната и за премахване на варовик.Ами да ви кажа останах доволна.За това ви питам какви са ви отзивите за тях.

# 1
  • Мнения: 332
Аз много често ползвам тази марка и също съм доволна. Peace

# 2
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ползвам редовно препарати от тази марка и съм доволна. Peace

# 3
  • Мнения: 4 490
Ползвам препарата за дървени повърхности (за почистване на прах), доволна съм. Преди време останах приятно изненадана от омекотителя за пране, много приятно миришеше Blush Сега ползвам течен сапун за лице, с аромат на праскова или нещо подобно, но малко ми изсушава кожата.

# 4
  • Мнения: 4 490
Объркала съм се - сапунът го ползвам за ръцете. Blush

# 5
  • Мнения: 4 916
Ползвам всякакви продукти на Медикс - за съдове, за дървени повърхности, за деликанти тъкани, обезмаслител... Доволна съм  Peace

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 147
Обезмаслителя много ми допада действие,аромат и цена.

# 7
  • Мнения: 4 916
Странно е, че много малко хора ползват Медикс, повечето се хвърлят на рекламираните по Тв  Thinking

# 8
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Така е.Мисля си,че не винаги високата цена на нещо е знак за качество.

# 9
  • Мнения: 450
И аз съм приятно изненадана от препарата за фаянс  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 9 063
Почти всички препарати вкъщи са на Медикс - каквото имат като продукт, съм го пробвала и винаги съм оставала доволна.

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Доволна съм от Медикс. Само единият им течен сапун е толкова ароматизиран, че чак прекалено.

# 12
  • Мнения: 17 546
Обезмаслителя много ми допада действие,аромат и цена.
И на мен! Имаш предвид LEX предполагам? Абсолютно същия мирис, качества и действие като на Меглио, но само за 2,20 лв.! Ползвам и веро, препарат за фурни, за почистване на теракот (син и зелен). Доволна съм!

# 13
  • Мнения: 4 916
Обезмаслителя много ми допада действие,аромат и цена.
И на мен! Имаш предвид LEX предполагам? Абсолютно същия мирис, качества и действие като на Меглио, но само за 2,20 лв.! Ползвам и веро, препарат за фурни, за почистване на теракот (син и зелен). Доволна съм!

При мен пише "Медикс обезмаслител универсал". Дали говорим за едно и също  newsm78

# 14
  • Мнения: 17 546
Ми не, не говорим за едно и също! Сега станах да погледна, като видях какво пише на твоя обезмаслител. Моя си е LEX  на  фирма Medea, а не Медикс! Обаче съм доволна от него! Ето го

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 23:06 от Кристал

Общи условия

Активация на акаунт