Кога да въведа 3то хранене?

  • 305
  • 2
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 202
smile3529 smile3529 и съм тотално  smile3517 smile3537 smile3537.
Педито не може да ми помогне, защото според нея вече е трябвало да съм заместила поне 2 хранения  smile3527
Вече сме на 8 м., захранваме се от след 6ти, храним се (кърмим) 5 пъти дневно и искам да продължа да кърмя, без да замествам хранене до 1 годинка , а след това пак да продължа да кърмя до пълна победа. В момента в 10 ч. давам плод и в 14 ч. давам зеленчуково/местно пюре. Моля, кажете ми кога да й въведа 3то, некърма, хранене и какво? Достатъчно ли е това, че в 10 ч. й давам само намачкан плод или трябва да давам нещо повече (мисля да разнообразя като започна да давам и овесени ядки и попара).
Тотално съм  smile3511 smile3511
Благодаря ви много   bouquet  bouquet

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 22:47 от zvanche

# 1
  • Мнения: 256
Здравей zlanche според мен е достатъчно и нормално както си я храниш щом суче яде плад пюре от това по хубаво няма.Сладурана е голяма  Hug

# 2
  • Мнения: 8 242
Аз горе-долу всеки месец добавях по 1 твърдо хранене, като не съм замествала кърмене - сега по-скоро 3-4 пъти на ден предлагам нещо си - манджа, каша, кисел, плод и блабла к'вото ми дойде на акъла  Crazy .. И повече от 50-60 гр. не се изяжда.. Мнооооооого рядко 100тина.. Глутен още не съм въвела, но смятам да скоро, като навърши 10 м... и тогава ще видим овесените ядки и ку-куса дали ще ги хареса за закуска  Twisted Evil .. Макар че с нашето ставане към 12  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт