на колко месеца е хубаво да се сменят козметичните продукти

  • 1 176
  • 19
  •   1
Отговори
..за да не привикне кожата с тях?месец или повече?примерно крема за лице или тоалетното мляко на колко месеца си ги сменяте?като ви свършат пак ли си взимате от тях или други

# 1
  • Мнения: 9 074
Винаги сменям - и крема за лице, и шампоаните, и лосионите.

# 2
  • Мнения: 511
Аз знам, че ако човек намери правилния продукт за неговата кожа/коса, не е необходимо да ги сменя или ако да само за кратко. Аз крема си го открих, за шампоан ми е малко трудно.

# 3
  • Мнения: 2 829
на самите продукти пише че ефекта се появява след 4 седмица--крем за лице,антицелулитния и т.н.Аз доколкото знам,,сменяш ,ако не си доволна или ти е слаб продукта-т.е. вече не ти действа

# 4
  • Мнения: 9 074
Поне шампоанът трябва да се сменя редовно, за да не привиква косата към един и същ продукт - получава се обратен ефект Simple Smile
А иначе аз досега не съм си открила крема за лице, може би затова сменям Rolling Eyes
Антицелулитен и с редуциращ ефект - този продукт досега не съм сменяла и винаги е Леокрема Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 916
Чак пък на месец  Shocked честичко ми се вижда  newsm78

За да подейства който и да е продукт му трябва време - примерно 4-5 седмици. След това достига оптимален ефект през следващите месеци. Когато кожата свикне с крема или нуждите й се променят, то си проличава. Периодът от време е индивидуален при всеки. Аз лично не бих сменила крема си за лице (ако съм доволна от него) докато не забележа, че вече не ми действа, по-скоро ще си правя курсове с богат на вит.С крем два пъти годишно.
За шампоаните - на 4-5 месеца.

# 6
а почистващите продукти-като пяна и тоалетно мляко..тяхното действие иам ли как да отслабнеи да спрат да почистват добре например  или не е като при крема..

# 7
  • Мнения: 9 074
Тоалетното мляко винаги си действа като почистващо - няма как да спре да чисти Laughing
Пяната за почистване на лице - при мене се сменят нуждите на кожата и съответно сменям продукта.

# 8
  • Мнения: 4 916
а почистващите продукти-като пяна и тоалетно мляко..

При мен те си вървят с крема - като дойде време да го сменям, ще ги сменя и тях.

# 9
  • Мнения: 6 958
Ползвам дадения продукт с месеци, понякога дори с години... Когато взема нещо използвам дадената опаковка (крем, шампоан, червило, парфюм и т.н.) и ако съм адски доволна от продукта, когато ми свърши тръгвам целенасочено да си купувам същия продукт, вече ако не го намеря, а спешно ми трябва даденото средство си вземам друга марка..., като на по късен етап след като намеря тази от която съм доволна най-много си я купувам и използвам нея. С една дума от около 3-4 години не съм сменяла нищо - парфюми, шампоани, пасти за зъби, червила и т.н. всичко от любимата ми за мене марка и не съм сменяла нищо... Като свърши купувам сущото...  bowuu Не виждам за нужно, не и в момента...  newsm78 Човек трябва да смени даден продукт, ако усети че той вече не работи така както в началото или вече не се получава желания ефект в зависимост от това за какво става дума...  Peace

# 10
  • Мнения: 8 505
Сменям ги всеки път.Ако нещо много ми допада,купувам го през един път.

# 11
  • Мнения: 258
Сменям съобразно сезона. Почне ли да ми се изсушава  кожата и косата, наблягам на по-мазните кремчета,лосиони,шампоани.

# 12
  • София
  • Мнения: 10 301
Кремовете за лице, сменям по-рядко.. даже ппеди години имаше един който ползвах 3 години, но смениха серията и новия не ми хареса  Sick сега,като измажа опаковката, това за около два месеца и си купувам нов... все още няма такъв дето да го повторя  newsm78

Виж с шампоаните ми е мнооооооого трудно, ползвам по 4-5 наведнъж, защото като се измия 2-3 пъти с един и на 4ия, косата вече не е така красива  Sick

# 13
  • София
  • Мнения: 4 743
Почти всеки път си вземам нещо ново .. В последните 5-6 месеца чак намерих продукти, които да ми харесат толкова, че да си ги купя за втори път  Peace Шампоаните и балсамите ги сменям задължително. Въобще нещата за коса - лакове, спрейове, маски.

# 14
  • Мнения: 599
Казвайте и кои са тези любими продукти, които не сменяте  Hug

Общи условия

Активация на акаунт