modna ka6ta ENITA...

  • 1 006
  • 8
  •   1
Отговори
kakvo vi e mnenieto za drehite ot tazi marka[sajaliavam,no niamam kirilica].  slu4aino popadnah na tehnia site i dosta ot ne6tata mi haresaha. 6te se radvam da spodelite. :)s

# 1
  • Мнения: 527
Качествени са! Някои от нещата им са доста нестандартни, в смисъл моделите са екстравагантни. На мен не всичко ми харсва, но това което имам от тях е оригинално, интересно и удобно.

# 2
  • Germany
  • Мнения: 2 003
Не ги харесвам, много шарени, с много криви шевове и с високи цени за качеството си. Може и да има хубави неща не претендирам за редовно посещение, но за няколкото ми влизания и 1-2 покупки, това ми е мнението Peace

# 3
  • Мнения: 6 417
Цените им са  Shocked - като на дрехи висша мода.

# 4
  • Мнения: 7 186
Имам няколко неща на Енита и съм доволна от качеството, на криви шевове не съм попадала. Вярно, че имат доста екстравагантни неща, но не всичко е шарено. Даже съвсем скоро си взех една пола от там.

# 5
  • Мнения: 432
И аз не съм попадала на криви шевове. Имам няколко панталона и 1 сако - доволна съм и от материите и от кройката  Peace

# 6
  • Мнения: 3 453
Имам няколко неща на Енита и съм доволна от качеството, на криви шевове не съм попадала. Вярно, че имат доста екстравагантни неща, но не всичко е шарено. 

# 7
  • Мнения: 14 472
аз  не ги харесвам /голям кич, голямо нещо/ но това все пак е въпрос на вкус.
имах познат който беше работил много време в шивашкия цех на фирмата и дори на жена си не купуваше от там макар тя все да го мрънкаше а и той имаше право на отстъпки. казваше че се шие от най-боклучивите платове с най-долно качество конци и т.н. за него всичко беше абсолютен боклук.
да не говорим пък колко са скъпи нещата им ooooh!

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Едно време Таня като отвори първото си магазинче с дрехи собствено производство бяха на по-ниски цени и по-прилично качество,но сега на мен не ми допада нито линията им,нито платовете,абе нищо.Цените са им необосновано високи за качеството на дрехите.Вчера бях в Енита,ама нищо не ми грабна окото.Въпрос на вкус! Peace

Общи условия

Активация на акаунт