Мария Илиева в Брюксел

  • 3 808
  • 73
  •   1
Отговори
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Срам и позор, Мария Илиева в Брюксел на концерта по случай 50г Европейски съюз.
Още не съм на себе си Shocked в дълбок шок съм,  #Crazy как е възможно изобщо Sick

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 12:48 от Liorena

# 1
  • Мнения: 1 002
защо си в шок ?
какво й е на Мария Илиева ? аз се пробвах да слушам концерта - ама то , какво да слушаш - една певица ( забравих й името ) , който има 1 диско хит още преди да се родим , Лас Кетчуп , Дзукеро , писна ми и превключих ...Мария Илиева е по-добре от всички тях ..Тя мина ли вече ?

# 2
  • Мнения: 480
Мина, мина. И замина най-безславно

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Мария Илиева е по-добре от всички тях ..

по характер ли?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Е, и? Нещо не мога да схвана къде трябва да се вайкам?  newsm78

# 5
  • Мнения: 391
Не всички я харесват М.Илиева.
Но не  страдам  ,че е участвала.

Liorena вероятно има нещо конкретно предвид.

# 6
  • Мнения: 4 181
Не всички я харесват М.Илиева.
Но не  страдам  ,че е участвала.

Liorena вероятно има нещо конкретно предвид.


че какво и е на Мария Илиева?

# 7
  • Мнения: 27 524
Ето ме и мен, току-що завърнала се от концерта на живо. Като изключим смешките, Скорпионс си бяха на ниво и им се изкефих  Party. Беше обявен и Хулио Иглесиас, за когото умирам, но така и не го дочаках. Мария Илиева се появи с прекалено умряла песен  Tired Иначе е безспорен глас и талант  Peace Френскопеещите няма какво да ги кометирам  Rolling Eyes Лас Кетчуп- също  Rolling Eyes Спадат към смешките. Тук абсолютно популярният и тачен Лоти е пробил и станал известен с парчето на Емил Димитров "Моя страна, моя България", но изпято на фламандски  Confused На UB40 се зарадвах. На Kim Wild донякъде също. И на този, дето пя Mambo nomber 5, ама му забравих името...
Имаше над 50 000 човека, голяма лудница, голям студ, но хубава сцена, хубав декор с атомиума на заден план. Не съжалявам  Peace

# 8
  • Мнения: 2 755
Мария Илиева може да пее. Не виждам нищо лошо в това, че ни е представила в Брюксел. Пък и като визия е добре. Вие кой искате? Някоя измислена чалга певачка ли?
Блонди, Мария коя песен изпя?

# 9
  • Мнения: 7 186
Мария Илиева може да пее. Не виждам нищо лошо в това, че ни е представила в Брюксел.

Това е и моето мнение. Мария ме кефи.

# 10
  • Мнения: 391
Илиева прилича на толкова много други певици -западни,за това ми е скучна.
Липсва й индивидуалност. Пее ,и какво от това. Песните й нищо не ми говорят.
Нито начина по който ги пее.



# 11
  • Мнения: 1 546
Мария е свежа, пее добре и мисля, че е много добър избор за този концерт.Песничката наистина беше малко умряла, но се справи перфектно!

# 12
  • Мнения: 1 547
Срам и позор, Мария Илиева в Брюксел на концерта по случай 50г Европейски съюз


Е кой да пратят - Богдана Карадочева ли?? Горката Мария... да си едновременно красива и талантлива е непоносимо за нашего брата българина.  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 391
Богдана Карадочева също щеше да е подходяща .Концерта беше пенсионерски.

# 14
  • Мнения: 6 167
аз харесвам мария илиева.
ако трябва аз да избера изпращам Белослава от раз, но Мария Илиева ми е в топ 5 при всички положения.
никакъв срам и позор не виждам.

Общи условия

Активация на акаунт