Масажи по домовете?

  • 12 764
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 226
Препоръчай те ми масажиски по домовете...

# 1
  • Мнения: 13 512
А имаш ли си масажна кушетка в къщи?Защото иначе не знам кой масажист ще се навие да идва да ти прави масажи в къщи. имам една приятелка, на която и ги правят в къщи, но тя си купи кушетка за тази цел.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 786
За еротичен масаж може и да се навие някой без кушетка.  Sunglasses

# 3
  • Мнения: 226
Нямам те не си ли носят newsm78

# 4
  • Мнения: 13 512
да,ще си носят...то да не е походно легло...
Всъщност- не знам, може и да обикалят с микробуси из града.. Laughing

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 786
В някой филм се сещам, че съм виждала такава сгъваема кушетка.  Thinking

# 6
  • Мнения: 13 512
Абе кой ще е този добър масажист, дето ще нарами кушетка и ще тръгне по къщите? Е, за по 100 лева на масаж може и да я помъкне, знам ли? newsm78

# 7
  • Мнения: 4 916
Носят си кушетките - те са суперолекотени и компактни.

# 8
  • Мнения: 1 120
преди време се обадих на такава обява.познайте за какъв вид масаж ставаше въпрос.добре че се усетих на време и отказах ''поръчката''  Joy да ми дойде някакъв атлет с кожени дрехи пред вратата Blush (при свършен факт,не че щях да му откажа)

# 9
  • София
  • Мнения: 1 105
Носят си кушетките - те са суперолекотени и компактни.



Абсолютно е така! То ако всеки човек, който иска да му правят масаж у дома, трябваше да си купува кушетка заеби, едва ли са евтини! Естествено, че си носят самите масажисти!

Абе кой ще е този добър масажист, дето ще нарами кушетка и ще тръгне по къщите? Е, за по 100 лева на масаж може и да я помъкне, знам ли? newsm78

Представяш ли си звъниш на обява за масажи по домовете и от другата страна след като са ти казали някаква сума вече, те питат:
-А вие имате ли си кушетка?
-Ми не, нямам.
-Еми няма масаж тогава.
Тъпо е! Tired

# 10
  • Мнения: 5 622
Носят си сгъваема масажна маса, с дупка дето е отпред за главата  Wink Ние така сме си правили доста масажи, но честно казано, аз лично предпочитам да отида в студио, на притъмнена атмосфера, с приятна и специална за целта релаксираща музика, не да ми шета около мен дете и мъж, а на мен да ми правят масаж..Не, благодаря  Stop Не е същото. ИНаче има, да. И цената е същата, както да отида в студиото. Разликата е, че като дойде у нас, парите са чисто за масажиста, не ги дели със студиото, за което работи  Wink

Една подобна маса струва 350 лв горе долу  Peace

# 11
  • Мнения: 13 512
Аз  съм убедена, че няма добър масажист, който да си губи времето да обикаля с масажно легло по  адресите. Поне тези масажисти,които познавам-не го правят.

# 12
  • Мнения: 1 373
Аз  съм убедена, че няма добър масажист, който да си губи времето да обикаля с масажно легло по  адресите. Поне тези масажисти,които познавам-не го правят.
Абсолютно съм съгласна.Добрите масажисти имат достатъчно работа в салоните , за да тръгнат по къщите да правят масажи.
На мен миналата седмица колежка ми предлага някакъв поляк които бил много добър масажист и правел масажи по домовете.Питах я носи ли си маса и тя ми казва,че на него маса не му трябвала.Той бил професионалист и правел масажи навсякъде.На земята, на леглото Crazy Crazy

# 13
  • Мнения: 117
    Здравейте  момичета  bouquet

   Аз  си  имам  страхотна   масажистка ,  която   ходи   по  домовете. newsm10
На  мен   лично   започна   да  ми   прави  масажи   преди   4  години  , след   една  тежка   катастрофа   ми   бяха   необходими
ежедневни   масажи  и  понеже   трудно  се   движех   се   наложи   да   я   викаме  у   дома.  Имахме ( с  мъжа  ми )    сериозни  притеснения   доколко   можем   да  и  се  доверим-   но  се   оказа   че   жената   е   много   добра   кинези  терапевтка.  Много   ми  помогна  тогава   и  все  още   периодично   ползваме   нейните   услуги.

 Ако  на   някоя   от   вас   и  трябва   повече   информация   пишете   на   ЛС

# 14
  • Мнения: 287
а пък един приятел кинезитерапевт така предлагаше масажи на работното място - с кушетката си отиваше и даже с параван ама като го полазиха ония ми ти бизнес-дами и сега човека май е жиголо вече #Crazy newsm78

Общи условия

Активация на акаунт