кога в проходилката

  • 669
  • 11
  •   1
Отговори
от кой месц бебето може да се слага в проходилка?моето е на 7 месеца и като я сложа се предвижва по малко,но незнам дали не е опасно да я слагам от толкоа рано

# 1
  • Мнения: 2 529
Аз съм против проходилките. Не съм слагала моя син в такова нещо, той сам се изправя и се разхожда с придържане по мебелите или в кошарата, като абсолютно сам се научи на това. Естествено постоянно го наблюдавам, но това ми е работата сега Grinning

# 2
  • Мнения: 4 915
Чрез търсачката ще откриеш много теми за проходилките.

# 3
# 4
  • Мнения: 194
и аз съм твърдо против проходилките. те не учат децата да ходят - напротив. не се учат и на равновесие, а всъщност седнали се пързалят насам-натам. чела съм че в много страни даже са забранени

# 5
  • София
  • Мнения: 3 679
Таня я сложихме на 9 месеца - много и беше кеф, че обикаля и стига където иска  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 6 472
Ина я сложихме на 7-8 месеца:) Проходилката не и е пречила на прохождането и равновесието - разщъка се самостоятелно на 10 месеца.
Моето мнение е че проходилките са по скоро за удобство на родителите. С тях децата със сигурност не се учат да ходят, макар че ако не се прекалява не им и пречат.

# 7
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
По съвт на педиатъра сложихме Катрин в проходилка на 7 месеца,така че не ви е рано.Аз въобще не съм против тях-с нея се научи да ходи много лесно,и не се ''пързаляше'',а си ходеше. Wink

# 8
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
пак е отворено за Гости май.

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Не е отворено за гости, темата беше в Кърмене (където гости могат да пишат).

# 10
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: boo
Не е отворено за гости, темата беше в Кърмене (където гости могат да пишат).



а-а-а-а ясно Mr. Green

# 11
  • Мнения: 6 315
Цитат на: Liorena
пак е отворено за Гости май.


Да, много странно  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes .

По темата - не възнамерявам да си слагам бебето в такова нещшо. Когато пожелае да ходи искам да се научи сам без помощни средства.

Общи условия

Активация на акаунт