Към родилите в "Мй4ин дом"-Варна

  • 622
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 307
Раждах в края на февруари в Май4ин дом, много съм доволна от там, имам някои забележки, но сега искам друго за попитам...за името на една лекарка.  6те я опи6а така: Изрусена, едра(с голям бюст), приказлива, да не кажа цапната в устата...бе6е дежурен лекар при раждането ми и е срахотен професионалист!!! Въпреки 4е имах "уговорка" с д-р Яков- стар6и:) ....тази лекарка свър6и цялата работа...Само 4е понеже съм голяма бяла птица!!....забравих дори да и погледна табелката ...как се казва въпросната лекарка:((((((( искам да и се отблагодаря с някакво подаръ4е- не6то...но е тъпо да отида на рецепцията и да обяснявам, както на вас....  6те се сети ли някой, за кого става въпрос???

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 12:03 от mia

# 1
# 2
  • Мнения: 2 616
Да не би да е Великова?

# 3
  • Мнения: 2 922

И аз за нея си помислих  Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 634

И аз за нея си помислих  Peace



И аз за нея си помислих,ама аз като раждах не беше руса,може сега да е,не знам.

# 5
  • Мнения: 374
Единствено Великова отговаля на описанието. Аз също бях при д-р Яков, но тя беше на смяна, когато раждах. Нямам думи за нея просто! Толкова лъчезарна, усмихната и дружелюбна, радвам се, че тя ми се падна тогава на смяна.

# 6
  • Мнения: 2 616
Тя и сега не е руса, ама е единствената намахана и лъчезарна там  newsm10. Някой има ли впечатления за нея като специалист, защото май искам да си сменям лекаря и нея наистина си я харесах  smile3506?

# 7
  • Мнения: 374
Абсолютно не. Когато аз раждах, а беше преди 2 години, тя ми каза, че има 5-6 години практика, значи сега са станали 7-8. Обаче като се замисля горе в отделението дават дежурства все млади лекари, което ме навежда на мисълта, че все още не е утвърдена сред по-добрите или по-точно по-известните гинеколози. Ако някой отиде при нея на преглед, нека да сподели впечатления.

# 8
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Да,и аз мисля,че става въпрос за д-р Великова-и аз съм с прекрасни впечатления от нея-мисля,че тя върши цялата работа след като извадят бебето-зашиване,козметични шевове и т.н. Но незнам дали води консултациии.Но изглежда много точна и готина.Успех!

# 9
  • Мнения: 388
не и знам името само знам, че е от Бургас.

# 10
  • Мнения: 388
Случайно попаднах в темата "Към родилите в Майчин Дом"

Как е Рая! Ние с Грета сме добре имаме колики пораснахме.
Ще  се радвам ако пишеш.
Целувки Милуша

# 11
  • Мнения: 307
daaaa  d-r velikova e, poznah ia na snimkata, makar 4e ne e sega pravena Simple Smile Simple Smile :)mnoogo e to4na lekarkata!!blagodarjq vi Laughing

Общи условия

Активация на акаунт