Кое може да ви отврати от някой човек ?

  • 3 177
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 733
 Какво у човек може да ви отврати? Говоря комплексно- изказ, навици, хигиена( при добро желание може да пропуснем тази част ), маниери...какво?
 На мен лично са ми противни превзетите хора. Има типажи, които се изказват толкова надуто, че чак ти става смешно. Нериятно ми е да комуникирам с гръмогласни също, няколко минути и приключвам диалога. Хората, които лъжат "прозрачно" са ми много нелицеприятни.
 Ще допълвам по-късно.

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 16:04 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 3 569
Отвращава ме да ми говорят насреща и да ми плюят в лицето.

# 2
  • Мнения: 1 629
Мазнотията в гласа. Лепкавите думички.

# 3
  • Мнения: 2 978
Освен това с плюенето- от Пере.

Когато мляска или сърба (не знам дали това може да се каже с друга дума) супа, кафе..направо ме побърква Crazy

# 4
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Дъвкането на дъвка с отворена уста
Мъж с дълъг маникюр на кутрето -  Sick
Мазния гъз на Азис - получавам уртикария за поне две седмици ако го мярна случайно по тв

# 5
  • Мнения: 4 733
Мазни се срещат и по улицата ежедневно. Добре,че не ни ги завират в лицата Confused

# 6
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Мазни се срещат и по улицата ежедневно. Добре,че не ни ги завират в лицата Confused
Мхм, за разлика от горепосочения  Sick
И моя е мазен, но не го вра в камерата по мрежест чорапогащник

# 7
  • Мнения: 17 546
Ей от тоя се дразня: имам колега който просто като го видя и ставам . Представете си мърляв, с ластични дънки, рехава косичка на опашчица вързана,160 см. 45 килограмов самовлюбен маниак, който изгони жена си, САМО защото вече не е 43 кила, а станала дебела - 50 кила и видиш ли на 45 години си позволила да и увиснат циците след като му е родила дете! Който "разбира" от всичко, компютърен "специалист" (на когото най-готиния му компютър е с вид на нещо извадено от боклука), мъкнещ праисторически лаптоп, с който се фука, все едно е Бил Гейтс, в дипломатическо куфарче, от младостта на баща ми, мързелив, алкохолизиран простак, върти 4 любовници(във фантазиите си вероятно), които го гонят непрестанно и не може да им смогне, пие кафе и си зарязва ти да му миеш чашата, "мъжага"... Подозирам, че скоро ще ме съдят за предумишлено убийство!  #2gunfire #Cussing out Rage

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 16:20 от Кристал

# 8
  • Мнения: 4 916
 Sick
Днес ме отврати една мадама, която много елегантно си извади дъвката от устата и я сложи на рамките на очилата си (на тази част, която се слага на ухото) - явно щеше да си я додъвква и после. Това, че ми се превземаше като примадона, не успя да ми направи чак такова впечатление.

# 9
  • Мнения: 4 733
Ауууу, подсети ме че съм виждала да си ги лепят и зад ухото ooooh! Sick

# 10
  • Мнения: 4 916
Ауууу, подсети ме че съм виждала да си ги лепят и зад ухото ooooh! Sick

 Joy това го бях забравила

# 11
  • Мнения: 3 569
И мен ме втриса от сърбане и мляскане. Дразня се и на нЕкои киселяци. Селското мислене, курвенското поведение. Нокът-търсач на кутрето в комплект със златно пръстенче. Е такива неща ме отблъскват.

# 12
  • Мнения: 5 299
Много неща могат да ме отблъснат - като "превзетите" и "мазните"са водят класацията Tired
Също ме отвращават хора с кал под ноктите...
Мъже с мустаци и бради....
Мъже с дълъъъъг маникюр на кутрето,с който си бърка в ушите..
Мляскането, по време на хранене...
Плюене и секнене по улиците...

# 13
  • Мнения: 4 733
Плюене и секнене по улиците...
Стига бе...
Има ли още такива хора?

# 14
  • Мнения: 2 550
Много неща могат да ме отблъснат - като "превзетите" и "мазните"са водят класацията Tired
Също ме отвращават хора с кал под ноктите...
Мъже с мустаци и бради....
Мъже с дълъъъъг маникюр на кутрето,с който си бърка в ушите..
Мляскането, по време на хранене...
Плюене и секнене по улиците...

Това важи и за мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт