Къде в София детски дрешки на "Лотос", Трявна

  • 812
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 535
Забелязали ли сте в някой магазин в София да се предлагат детски дрешки на трявненската фирма "Лотос" или на други трявненски фирми. Виждала съм много хубави техни неща, но за съжаление не в магазин, а подаръци на познати дечица. Ако пък имат фирмен магазин още по-добре, но едва ли. гледах сайт, не пишеше нищо...

Много съм харесала няколко неща и ще съм благодарна на всякаква информация   Hug

# 1
  • Мнения: 256
мисля, че има един техен магазин точно в началото на пешеходната част на Пиротска, ако тръгнеш от Хр. Ботев. Магазина е ъглов и ти се пада в ляво. Май кофти го обясних,  Crazy но дано ме разбра.   Peace

# 2
  • Мнения: 1 756
мисля, че има един техен магазин точно в началото на пешеходната част на Пиротска, ако тръгнеш от Хр. Ботев. Магазина е ъглов и ти се пада в ляво. Май кофти го обясних,  Crazy но дано ме разбра.   Peace
Да то4но там е
аз оба4е съм супер недоволнма от продава4ката която е тъпа злобна баби4ка,а фирмен магазин има и на Захарна фабрика

# 3
  • Мнения: 2 197
Oт 7 до 13 и после от 13 до 22 април в НДК ще има "Произведено в България" и "Изберете българското". Ще са там със сигурност.

Общи условия

Активация на акаунт