колко време продължават коликите?

  • 17 308
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Майчета, колко време продължават тези гадни колики при момчетата. smile3518

# 1
  • Мнения: 8 505
И при момичетата,и при момчетата-различно.Може изобщо да не се появят,може и да тормозят детето почти до годинка.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 424
И при момичетата,и при момчетата-различно.Може изобщо да не се появят,може и да тормозят детето почти до годинка.
  Peace
дано бързо да ви минават Praynig

# 3
  • Мнения: 1 174
Ами аз зная, че доо 3-тия месец, но можело и до петия, а за по-нататък, ако продължават- доктор Sad
Моята лекарка само беше казала, че при момченцата започвали по-рано, но като продължителност...не зная.Мисля, че пикът им беше в 6-та седмица, после постепенно отшумяват.Ние бяхме проблемни,но през първия месец, когато не я дооригвах както трябва.

Пожелавам ви скоро да се оправите. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 990
При нас продължиха до 4 месец. Наистина е различно при всяко дете . Криси имаше страшни кризи , докато Неделин почти нямаше.Въпрос на организъм е според мен.Дано при вас отшумят по-бързо .

# 5
  • Мнения: 888
Наистина зависи от детенцето, но в повечето случаи казват, че до края на третия месец трябва да попреминат! Peace
Дано не ви мъчат много! Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 6 011
По принцип продължават до края на третия месец маскимум.В моята книга пише за изключително редки случаи на колики до 6-ия месец.

# 7
  • Мнения: 6 461
При всяко бебче е различно.
Може да има колики в продължение на три,четири месеца.Може и въобще колики да не се появят.

# 8
  • Мнения: 231
При нас някъде до 45 -50 ден.

# 9
  • Мнения: 5 391
При нашето момче-до 6-ти месец Tired

# 10
  • Мнения: 1 243
Дъщеря ми от няколко седмици няма колики,аз съм чувала че по принцип коликите са до 3-тия месец,но при всяко дете е различно Peace




# 11
  • Мнения: 1 321
Абсолютно индивидуално е.При нас продължиха до към 4 месеца.Но изведнъж просто изчезнаха.

# 12
  • Мнения: 429
Различно. При нас продължиха около 1 месец.

# 13
  • Мнения: 2 677
Различно. Синът ми имаше месец и половина и то много леки.
Дано бързо му минат и на твоето детенце!  Peace

# 14
  • Мнения: 2 015
При нас някъде до 45 -50 ден.
И при нас беше така, но се бях настроила за до края на 3-я.Радвам се, че свършиха поорано.При всяко дете е различно Sad.

Общи условия

Активация на акаунт