А за 'онези' неконсумирани флиртове от миналото?!

  • 1 938
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 425
Та като говорим за флиртове,изневери и ко  Wink...как процедираме със страстите и привличането,с онез, с които все сме се 'разминавали'  Crazy
Намерили сме половинката и ей на срещаме някой,с който е имало филинг,но сме се 'разминали'?!Позаглеждаме се и с някой няма вече тръпка,обаче с някой има още свиване на стомаха Crazy
Всеки има такива сигурна съм Sunglasses

# 1
  • Мнения: 5 103
Остава просто флирт  и сега, закачка, поглед, усмивка, поне аз не преминавам границата, а знам, че поискам ли няма да ми откажат каквото и да е Wink

# 2
  • Мнения: 2 495
Има тръпка, да....с умиление си спомням за "онези"дни и понякога ми се иска времето да се върне Blush

# 3
  • Мнения: 145
на всеки се е случвало,но когато си вече семеен нищо неможе да се направи -или поне не е редно.колкото и да искаме времето не се връща и може би така е по-добре-остават спомени........

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Тръпката си остава...
Както казваше един мой колега - "като е женена, да не я е блъскал трамваят, я..." Друг е въпросът доколко ще се контролира човек и дали ще реши да се поддаде...

# 5
  • Мнения: 1 568
Ами .....преди години бягах като дявол от тамян,ама сеги.......след 15 години брак.........ох!Къде сте?! smile3508

# 6
  • Мнения: 3 268
Сладурка!Дойде ли ти акъла в главата! Grinning

# 7
  • Мнения: 1 568
Еми.... Praynig
Ама сега те бягат  newsm45

# 8
  • Мнения: 3 425
Сладурани  Joy

А зашо ли никой татко не се изказа  newsm78

# 9
  • Мнения: 1 568
Защото те са консуматори   hahaha

# 10

А зашо ли никой татко не се изказа  newsm78

досега назад не съм се връщал.

# 11
  • Мнения: 251
на всеки се е случвало,но когато си вече семеен нищо неможе да се направи -или поне не е редно.колкото и да искаме времето не се връща и може би така е по-добре-остават спомени........

За съжаление е права. Жалко,че не можем понякога да връщаме времето назад. Не, че сега мие зле, ама ще ше да ми интересно ако имах такава възможност  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 7
Ето още някой които го вълнува тази темичка.Аз лично съм "голяма"флиртаджийка,НО никога не съм минавала/прекрачвала/тънката граница.Често връщам времето назад и си спомням......за хубавите отминали дни когато бях "волна птичка".Възможност флирта да се консумира съм имала но не се подадох,не че не исках но просто не ми стискаше.
Сега след време си остава онази тръпка от закачките,усмивките и т.н.понякога ми се присвива стомахът др.път не.
Като цяло се чувствам:
-доказала на себе си и на околните ,че и женените жени все още могат да бъдат привлекателни не само за своят си мъж но и за останалите;
-красива;
-харесвана;
-желана;
Повдига ми се ЕГОТО и съм по пълноценна Жена след това
Особено след Флирт Ви препоръчвам страстен секс с вашият си партньор, ново изживяване

# 13
  • Мнения: 7
Обичам да "говоря с поглед" , и да ме разбират.
Харесват ми онези "стрелички"които прехвъркват и улучват точно този за които са отправени.
Харесвам страста която витае във въздуха м/у двама които успяват да говорят БЕЗ думи.
Страхотно изживяване. Embarassed

# 14
  • Мнения: 7 474
Май с никой не съм се разминавала  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт