Проблеми с гърдите след кърмене

  • 465
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 303
Искам да попитам мамите,които са спряли да кърмят-имам чувствителност в едната гърда от външната страна-при натиск,тя беше и по-млекодойна така да се каже,но си остана една болезненост при натиск в един участък..още не съм питала гинеколга,защото не съм отишлна профилактичен преглед

# 1
  • Мнения: 8 917
Искам да попитам мамите,които са спряли да кърмят-имам чувствителност в едната гърда от външната страна-при натиск,тя беше и по-млекодойна така да се каже,но си остана една болезненост при натиск в един участък..още не съм питала гинеколга,защото не съм отишлна профилактичен преглед
Най-добре отиди на мамолог - профилактично, в случай, че не си ходила скоро. Той ще се произнесе най-компетентно Peace

# 2
  • Мнения: 1 949
И аз спрях да кърмя наскоро. Нямам такива проблеми за сега. Но съм чувала, че трябвало да минат 6м откакто си спряла да кърмиш, преди да идеш на мамолог. Аз съм на гинеколог следващата сряда и може да питам Wink После ще пиша какво ми е казал  Peace

# 3
  • Мнения: 4 784
и аз наскоро спрях, но нямам такъв проблем, Слава Богу! Котсултирай се задължително с лекар

# 4
  • София
  • Мнения: 43 904
и аз спрях скоро - проблеми съм нямала, наистина по-добре иди на преглед...

# 5
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Аз не кърмя от 3 дена и днес бях на лекар(гинеколог)и го попитах какво да правя ,изписа ми хапчета за спиране на кърмата,неприятното е че ти става лошо като на бременна от тях.Ама няма начин ако се наложи ще ги пия!Успех  bouquet

# 6
  • Мнения: 390
Кога си спряла?аз спрях преди седмица и аз имам още болки в гърдите.
А колкото до хапчетата най-добри са Достинекс но и от тях повръщах.Няма начин.

# 7
  • Мнения: 707
Отиди на лекар, да не стане по-лоШо. Моят гинеколог ми каzа, да отида да ми прегледа гърдите  6 седмици след като спра кърменето. Но Щом имаШ оплаквания отиди по-скоро!

Общи условия

Активация на акаунт