Отговори
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Май ще е моя честта да пусна темичката тази седмица  newsm78, но предложението е на Рожбо Hug

Лека и успешна седмица, момичета, с много усмивки  newsm47, добро настроение  smile3521 и положителни тестчета!  EFP

И нека в края й, да се шегуваме единствено с бъдещите ни надути коремчета  preggo


За ранобудните бонус  Mr. Green - закусчица  newsm64

# 1
  • Мнения: 225
Вес, закуската е страхотна скъпа, благодаря, много добре ще ми се отрази Embarassed
Лека и успешна седмица на всички, аз тези дни ще гоня чудовището и ще се захващам за друго след някой и друг ден  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 1 247
Добро утро!!! Как сте след смяната на часа?!!! Mr. Green
Мушморок, ти май наистина си уникален случай, ама дано да е за хубаво...Направо ни смени представите за научно обосновани факти и доказателсва относно МЦ. LaughingСтискам ти палци, тая черта да не бяга повече, ами да си стои там дето й е мястото. Praynig
Аз да ви кажа, относно мойта скромна личност. Тая нощ хич не можах да спя нормално. През нощта се събудих от болки в корема-около яйчниците...Сутринта пак ме болеше зверски и гърдите също... Confused. Имам чувството, че ще ми текне всеки момент, даже мисля да си сложа превръзка днес, въпреки че никога не съм имала цикъл по-кратък от 29 дни. Чудното ми е само това, че обикновенно корема започва да ме боли, когато се яви гадната лелка, а не преди това-ама то всички закони си имат изключение. Пък може и да е  за добро да си ми дойде тоя месец, защото с тия лекарства кой знае какви поразии може да направя... newsm78
Айде лек ден от мен...И дано тая хубава седмична темичка ви донесе повече късмет, че наистина и крайно време да се появи някой с добри вести...Давайте смело и с много  EFP EFP EFP

# 3
  • Мнения: 989
Добро утро и честита нова седмичка!
Вес, страхотна закусчица  Hug
Момичета, днес ми е първи ден на новата работа и ви моля много силно да ми стискате палци, че умирам от притеснение.
Хайде нека е много успешен денят за всички ни!  Hug

# 4
  • Мнения: 270
Добро утро,
Страхотна темичка и тази седмица, дано да има мнооого греещи от усмивки лица  Mr. Green
Кати, дано болките са за хубаво и да се похвалиш в края на седмицата  Praynig
Стели, внимавай с зацапванията, ако нещо те притеснявай се обади на док  Hug
Скарлет, успех на новата работа, по-малко притеснение и ще се справиш отлично  Hug
както обещах да почерпя, ето и от мен едно леко допълнение към иначе разкошната закуска на Вес

Взех си вчера изпита и сега чаааак юни месец ще мисля за изпити  Mr. Green
Усмихнат ден на всички   bouquet

# 5
  • Мнения: 9 063
Скарлетче, успех в новата работа - дано се чувстваш добре там Hug

Аз вече не знам кой ден си чакам резултатите от хламидията, не разбирам защо бавят единия вид антитела - IgG беше готов още в петък следобед (поне малко се успокоих, защото беше отрицателен), сега чакам и IgA - дано и той да е отрицателен Praynig Та такова притеснение многодневно е ужасно...

Весела седмичка ви желая - усмихвайте се, въпреки дъждовното време (аз го обожавам,ама сигурно съм рядкост) и да ви върви по вода с тестовете Grinning

# 6
  • Мнения: 2 270
Bec и Рожбо - страхотна темичка и чудесна закуска за шампиони!!! Hug Hug Hug
Добро утро, момичета!
Гледам пловдивчанките и те голямо парти са заформили в събота! Hug
Успешна седмица на всички!  bouquet

# 7
  • Мнения: 118
Добро утро,
Чудесно заглавие Peace Peace Peace
Eто това се каэва закуска #Crazy #Crazy?Супер е!!!! Grinning
Мушоки, ;ама мноооооооого ме съмняваш вече,  Crossing Arms :Хайде че ме заболяха пръстите да стискам  Hug
Хайде на всички, хубав ден желая Wink Wink

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро!
Успешна и щастлива седмица на всички! Вече очаквам с нетърпение края и, че в петък заминаваме на хижа за уикенда Laughing
Скралет, успех Peace
Миме, браво за изпита Hug
Аз вече изобщо не знам кога трябва да ми дойде. Предполагам, че щом не беше минало овуто на 16-ти, ще ми дойде към края на месеца; вече се обърках Rolling Eyes
Да ви се оплача, снощи след секс имах такава ужасяваща болка в левия яйчник, че чак ме втресе; върнах се повече от година назад и само се молех да спре, за да не хукваме към болницата. Болката престана след около половин час, но бях вир вода и цялата се тресях. Явно продължавам да правя кисти, това от снощи не мога да го сбъркам, болката беше същата Cry

# 9
  • Мнения: 9 063
Голди, аз също имах подобно преживяване Rolling Eyes
Да не би болката да е била от спукване на фоликул?

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Стеф, днес ми е 30-ти ден от МЦ; не вярвам да е ову; по-скоро, ако нещо се е спукало, е било задържан фоликул превърнал се в киста Cry Преди 10 дни имах дом.фоликул 17мм и предполагам, че ову е трябвало да има до 2-3 дни след това. Наистина се обърках вече Embarassed, нали не меря и БТ този месец ooooh! Но снощи едва не умрях от страх да не ме режат отново и то тъкмо като се престраших вече за цветната снимка. Ужас Confused

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честита нова седмица момичета!!!!  bouquet
Пожелавам ан всички НЕ чакащи да  видят двете чертички.
Много ви обичам и ви следя... Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 9 063
Голди, това трябва да се види - ако е киста, предполагам ще пречи на цветната снимка.
Мислиш ли че се е спукала снощи?

# 13
  • Smallville
  • Мнения: 994
Здравейте момичета,желая ви успешна седмица с двучертичков завършек. Praynig
Аз също бях в Пловдив по време на срещата,но бях на един Фестивал на красотата в Панаира и най интересното е,че по времето което сте се разхождали по стария град и ние се шматкахме там,даже пихме кафе до амфитеатъра.Жалко,че не се познавам още с никоя от вас....
Много сте сладки на срещата,а Пловдив е страхотен град,блазе на тези които живеят там Hug
А за списъка с нечакащите може да ме впишете вече,НЕ чакам на 1 април Praynig

# 14
  • Мнения: 112
Добро утро и от мене, сладурчета!  wavey  wavey  wavey
И аз тази седмица се нареждам на опашката на НЕ чакащите. Дано лелката да ни подмине всички  newsm20
Скарлет, успех на новата работа!  newsm10

Хубав ден на всички!  smile3525  smile3525  smile3525

Общи условия

Активация на акаунт