зацапване или начало на м

  • 2 401
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
здравейте!трябваше според календара в зачатие да ми дойде вчера, но все още не ми е дошло.имам зацапване/дори не розово или тъмнокафяво, по-скоро тъмножълтеникаво/, но само това.И вчера имах такова през целия ден, но М така и не дойде в неделя /а би трябвало/.Възможно ли е това да е имплантация или ще бъда неприятно изненадана  Rolling Eyesако днес не ми дойде утре да правя ли тест или да почакам още малко.кажете ми, какъв тест да си взема. Едно от момичетата във форума ми каза да си направя тест днес.Дано да не се разочаровам. приятен ден

# 1
  • Мнения: 9 063
Направи си един тест, примерно утре Simple Smile

# 2
  • Мнения: 851
И аз бих те посъветвала да си направиш тестче и да се похвалиш с две чертички  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 35 811
Ако са минали вече 14 дена от О. и все още не ти идва М /и БТ е висока/ може и да е станало.
Дано Praynig

# 4
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Утре сутрин си направи тестчето и ако видиш дори и бледа чертичка- радвай се. Peace

За теста- аз предпочитам Sure Chek, но както ти си прецениш -такъв ще си земеш.

Успех Peace

# 5
здравейте момичета!направих тест, както ме посъветвахте днес в обедната почивка, но беше отрицателен, а все още не ми е дошло.Взех си най-обикновен тест по логиката, че все ще покаже положителен резултат, ако съм бременна.Май трябва да се изчака повечко време, рядко се случва тестовете да засичат при еднодневно закъснение.Моят цикъл е 24 и според календара в зачатие трябваше да е дошъл в неделя, защо теста не отчита все още нищо.Чудно ми е защото някои са казвали, че е възможно още преди датата. Thinking

# 6
  • Мнения: 9 063
Ти не слушай какво казват Laughing
Изчакай още два-три дена.
Пожелавам ти положителен резултат Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 626
Стискам ти палци да е станало.
Чакаме да кажеш какво става! Hug

# 8
  • Мнения: 4 700
И на мен в деня, в които трябва6е да ми доиде ми от4ете отрицателен реzултат и 4ак след 2 дни бе6е положителен.   bouquet

# 9
  • Мнения: 5 313
Пожелавам ти да видиш две чертички.

# 10
  • Мнения: 2 270
Чакаме да се похвалиш с най-прекрасните и ясни две чертички! Hug
Стискам палци! Praynig Praynig Praynig

# 11
  • Мнения: 30
Защо не направиш кръвен тест - ЧХГ. Така ще си наясно още днес.  Късмет!

# 12
  • Мнения: 262
желая ти,от все сърце положителен резултат Praynig Hug

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
На сестра ми й отчете положителен резултат чак след 15 дни закъснение и 5 направени теста с отрицателен резултат. Така че стискаме палци и да ни инфоримираш веднага! Късмет!!! newsm10

# 14
  • Мнения: 114
Здравейте и от мен.Искам и аз да споделя с вас какво се случва с моя цикъл И на мене трябваше да ми дойде на 26 ,но ми вече ми закъснява.Не съм 100% сигурна дали това е точната дата за предполагаемата менструация,защото миналият месец ми прокапа за 2-3 дни ,но след това за мое най-голямо разочарование си ми текна подобаващо силно.Цикъла ми е 28 дни.Днес ми прокапа пак с няколко капчици,за което започвам да си мисля дали или ще  е имплантация или си е чист мензис.Правих си тест за бременност ( не беше с първата урина) и ми показа отрицателен резултат Sad.Не искам и този месец да се полу4и същата история.Кажете си мнението какво мислите.Благодаря ви предварително.

Общи условия

Активация на акаунт