Да посрещнем Цветница с добри новини! Седмицата 26-31-ви март

  • 4 250
  • 98
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 302
Здравейте момичета!
Вчера беше Благовещение. Надявам се за всички нас, скоро да се чуе блага вест!
 Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 19:36 от *vera

# 1
  • Мнения: 763
Успешна седмица и много добри новини!   bouquet

# 2
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Успешна седмица момичета!  Hug

Някой утре ще ходи ли на лекцията в Малинов? Каква ще е темата?

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро и от мен! Дано наистина тази седмица е изпълнена с много добри новини  Praynig
При мен нищо ново, чакам си М и аз не знам кога, явно този цикъл наистина ще е доста дълъг Sad  Снощи, обаче, имах такава ужасяваща болка в левия яйчник след секс, че ме остави без дъх; продължи около 30 мин. и ме отпусна, но днес продължавам да имам тъпа болка в яйчника. Почти 100% съм убедена, че отново е било заради киста Cry

# 4
  • Мнения: 7 716
Голди, къде е кафето? Laughing Иначе не го мисли, нищо не се знае.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Веднага се поправям, Лали Wink
- Заповядайте!
Иначе, за болката вече се успокоих, но снощи ме скова такъв страх, че тъкмо направих сериозна крачка към установяване на проблем и начертаване на план за действие оттук нататък, а това можеше да провали всичко Confused За щастие, размина ми се леко този път Laughing

# 6
  • до морето
  • Мнения: 494
Здравейте, след като преборихме липсата на нет предната седмица, сега мота вече да се включа и аз. Предната седмица цикълът ми дойде нормално и на третия ден бях при ендокринлога, пуснаха ми изледвания ето ги:
Пролактин 7.69 - реф. ст-ст - 1.9-25.9
Лх .            6.41 - реф ст-ст - фол.фаза 2.4 - 12.6
ФСХ           7.04 - реф - ст-ст - фол. фаза 3.5 - 12.5
Естрадиол 50.62 - реф - ст-ст - фол. фаза 12.5 - 166
ФТ4 - 57.91 - реф ст-ст - 12.0 - 22.0
ТСХ - 0.057 - реф ст-ст - 0.27 - 4.20
Изписа ми за два месеца Пропицил 2х2 и витамини. Спомена нещо, че няма да ми изписва бета блокеб за сърцебиенето, защото ако се получела бременостт да може да се образува плацента. Въпросът ми е при тези стойности на щитовидните хормони може ли въобще да има овулация? Предишната ендокриноложка ми забраняваше всякакви опити докато хормоните не влезели в норма и така близо 3 години.
Другият ми въпрос е от съотношението на Лх и ФСХ можеше ли да се прогноза ПКЯ? Предния месец на гинекологичния преглед яйчниците бяха чисти /след 6 месеца прием на Дияна и 3 месеца Андрокур и последвала стимулация с клостил/, но сега забелязвам онези пъпчици по рамената си - та си мисля какво още трябваше да се изследва.
Още един предъвкван въпрос мисля, че и аз му знаех отговора, но сега леко съм паникьосана - Естрадиола какво показваше? Това са новините от мен, меря температура, ще правя тестове и кекс и кекс пък дано да стане весело и при нас. Лека и приятна седмица на всички!  bouquet

# 7
  • Мнения: 4 302
 Goldie , мисля че не е било киста. Ако беше така щеше да те придърпва и във втората половина на цикъла. Поне при мен е така.
Аз да се похваля, че ми спряха разните му там течове след хистероскопията и се чувствам чудесно. Сутринта даже минах през джи пи то и след обяд ще отида да си взема и диферилина.
Душка, Лх и ФСХ са ти супер! Обаче много високо това ФТ4  ooooh!

# 8
  • Мнения: 4 324
Ето вече имаме една добра новина покрай Благовещение и преди Цветница Simple Smile Всеки ден дано да е така Simple Smile

Добро утро на всички Simple Smile С тази смяна на часовете, съм малко не в час Wink ама и това ще се пооправи след няколко дена. Цепи ме главата и ми се спи.

Весела и успешна седмица на всички.

Голди благодаря за кафенцето
dushka - пусни си отделна темичка за хормончетата

# 9
  • Мнения: 2 641
Лека и успешна седмица на всички Simple Smile

Благодаря за кафето Simple Smile много готино и позитивно ме настрои от сутринта Simple Smile

# 10
  • Мнения: 902
Душка, непременно консултация с ендокринолог за високото ФТ4 и ниското ФСХ.

# 11
весела седмица и от мен и само хубави новини  Grinning  Party

# 12
  • Мнения: 740
Хубава седмица и от мен!

Започнах подготовка за четвърто инсе. Вие знаете какво да правите, няма да ви моля Mr. Green

# 13
  • Мнения: 939
Успешна и късметлийска седмичка и от мен! Някой ходи ли до Асеновград? Аз реших да пропусна тази година, и ако нищо не стане - оставям за догодина.
Тази седмица ме чака цветна снимка - все още съм спокойна, защото от днес започна една гадна салпингитово-оофорична болка, че снимката май хич няма и да я усетя, ако това нещо продължи така да ме боли.
Стискам палци на всички за всичко!

# 14
  • Мнения: 1 209
Успешна седмица момичета и много добри новини!!! Стискам палци...

Общи условия

Активация на акаунт