Детски италиански обувки?

  • 13 820
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Момичета, няколко пъти виждам реклами на някакви такива обувки - Мелина, или нещо такова. Имали шоу-рум на бул. "България" 88 /пада се точно до Зара/. Някой знае ли нещо повече, или поне как точно се казват?

# 1
  • Мнения: 5 790
Заинтригува ме. Не съм чувала нищо, но се записвам да следя темата.

# 2
  • Мнения: 551
Заинтригува ме. Не съм чувала нищо, но се записвам да следя темата.

И  аз ще следя с интерес

# 3
  • Мнения: 645
Запис и от мен че живи ме интересува темата.

# 4
  • Мнения: 1 180
Жалко, че никой не знае! Утре ще отида на място, че ми е близо и пак ще пиша.

# 5
  • Мнения: 416
Да не би обувките да са Melania?Скоро имаше такава тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=175116.0

# 6
  • Мнения: 1 180
Сигурно  е това! Утре ще ги преслушам, много сладурски изглеждат! Благодаря, много!!!

# 7
 В Магазин Майкъл до 10-15 дни ще получават пролетно лятни италиански обувки. Той има и саит

# 8
  • Мнения: 459
Ходих до въпросния шоу-рум на България 88 ама няма нищо такова, така каза и охраната. МНого майки идвали да питат но той нищо не знаел а няма и никакви надписи или табели.  Според него още не са отворили. Странно  newsm78

Ще видя телефона от билборда и ще им звънна

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
В Магазин Майкъл до 10-15 дни ще получават пролетно лятни италиански обувки. Той има и саит
Не ти ли омръзна да си рекламираш глупавия магазин Close

# 10
Нямам интерес да го рекламирам.Но сигурно ти си падаш по китаиски и турски дрехи и обувки и не можеш да оцениш дрехите който се продават в магазини като Майкъл, Лапин Хаус, Бенетон и други по класни.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Нямам интерес да го рекламирам.Но сигурно ти си падаш по китаиски и турски дрехи и обувки и не можеш да оцениш дрехите който се продават в магазини като Майкъл, Лапин Хаус, Бенетон и други по класни.
Предпочитам мила да влезна в Сити-то отсреща да напазарувам или в Бенетона на Витошка,отколкото да ти пълня на теб гушата.Няма да обирам стари колекции и да ги продавам на цени за нови,като си има фирмени магазини за това.На теб ,ако не ти липсваше клиентела нямаше на всяка обява за дрешки или обувки да се правиш реклама.За това се плаща !Що не пробваш да излезнеш на улицата и да каниш минувачите,сигурно ще имаш по-голям успех!Айде със здраве ! Mr. Green

# 12
Ти си много найвна и глупава.Не знам защо си позволяваш да правиш коментари относно клиентите на даден магазин.Под достойството ми е да се занимам с такива като теб. :

# 13
  • Мнения: 5 790
Ти си много найвна и глупава.Не знам защо си позволяваш да правиш коментари относно клиентите на даден магазин.Под достойството ми е да се занимам с такива като теб. :

Като ти е под достойнството - защо въобще пишеш тук?
И хайде моля, без обиди.

# 14
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 От къде тази злоба бе хора??? Sad

Общи условия

Активация на акаунт