Броите ли си рестото?

  • 1 667
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 936
Броите ли си рестото в магазина? Или повечето сте разсеяни (като мен) и просто прибирате парите и тръгвате? А да има такива, които прибират парите и тръгват без покупката? На мен ми се случва често. Embarassed

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Хвърлям поглед, който обикновено ми дава представа точно ли ми връщат или не. Но специално да броя - рядко, освен ако не развалям много едри пари.

# 2
  • Мнения: 9 865
Аз съм от разсеяните. Нито броя, нито гледам в колко чанти са ме подредили Simple Smile.
Случвало се е да си забравя покупки... и да се сетя след дни даже. Но напоследък откакто пазарувам със собствени торби, по-рядко забравям нещо.

# 3
  • Мнения: 2 386
Не го броя и ме е яд доста често..... минавам се.  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 14 133
Хвърлям поглед, който обикновено ми дава представа точно ли ми връщат или не. Но специално да броя - рядко, освен ако не развалям много едри пари.

# 5
  • София
  • Мнения: 12 554
Обикновено плащам с карта!

# 6
  • Мнения: 4 726
Не го броя. Разчитам на коректността на касиера, което някога ми е изигравало лоши шеги.

# 7
  • Мнения: 3 042
Броите ли си рестото в магазина? Или повечето сте разсеяни (като мен) и просто прибирате парите и тръгвате? А да има такива, които прибират парите и тръгват без покупката? На мен ми се случва често. Embarassed

Без покупките не се е случвало да си тръгна, но без портмонето наскоро ми се случи да си тръгна. ooooh! Добре, че мъжО беше с мене и ми гледаше в ръцете. Grinning

А рестото не го броя. Много, много рядко се случва да преброя това което са ми върнали и то само с бегъл поглед.

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не броя, директно прибирам в портмонето или джоба.
Без покупки съм си тръгвала от кварталния магазин. Ама не напазаруваните от него, а тези, които съм носела от друг магазин, да речем.

# 9
  • Мнения: 2 957
Обикновено плащам с карта!

Дори когато си купуваш хляб от кварталният магазин ли?;Wink

Никога не си поглеждам рестото.То и няма смисъл де ... когато купувам повече от 2-3 неща не си смятам кое колко струва и колко ще ми е сметката,че да знам колко ще ми е рестото;)

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не броя, не гледам, не прибирам...
Но правя големи скандали, ако ги хвана.

# 11
  • Мнения: 1 564
Не го броя и ме е яд доста често..... минавам се.  Rolling Eyes
И аз. Close

# 12
  • Мнения: 5 539
Левовете - да, стотинките - не.

# 13
  • Мнения: 1 101
Левовете - да, стотинките - не.
И аз  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 1 959
Броя особено ако ми е върнато ресто от машина

Общи условия

Активация на акаунт