имам въпрос

  • 534
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 213
Здравейте,имам въпрос и много се надявам да ми помогнете.Бремена съм в 27гс и от няколко седмици забелязах че на зърната на гърдите ми има нещо.Не изтича течност,все едно каналчетата са запушени.Мисля си че може би е коластра,маха се лесно.Чудя се дали да го почиствам,но ме е страх да не се инфектира нещо.Някой имал ли е същия проблем?

# 1
  • Мнения: 5 026
Не почиствай-ако е коластра, не е необходимо да я махаш. Консултирай се и с лекаря си на консултацията  Peace

# 2
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
При мен така от коластрата се появяваха като захарни кристалчета на върха на зърното.Съвсем лекичко ги отлепвах,или с водичка ги измивах.

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 199
При мен така от коластрата се появяваха като захарни кристалчета на върха на зърното.Съвсем лекичко ги отлепвах,или с водичка ги измивах.

и аз така.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 750
Възможно е да е от коластрата, но все пак се консултирай с лекаря си.
При мен се получаваше така точно от коластрата. Почиствах я под душа.

# 5
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
При мен така от коластрата се появяваха като захарни кристалчета на върха на зърното.Съвсем лекичко ги отлепвах,или с водичка ги измивах.
Peace

# 6
  • Мнения: 2 332
Както ти казаха и другите мамчета - най-вероятно е коластрата. Гърдите ти се подготвят за кърменето, няма нищо притеснително. Като бях бременна за 1-ви път ми се появи в 5-ти месец.

Отсега ти пожелавам леко раждане и сладко бебче!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт