Да се оплача и да ми дадете акъл

  • 2 702
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 723
Значи преди няколко дни ни звъни домашния телефон посред нощ, става мъж ми - търсят мен, той казал, че ме няма, и оня (обаждал се е мъж) казал, че ще ме потърси на мобила...
На сутринта си поглеждам телефона, който е с изключен звук през нощта и гледам верно има пропуснато обаждане...
Караме дечко на ясла и се обаждам аз на тоя номер, вдига ми някакъв мъж представям се аз и го питам защо ме е търсил посред нощ и той вика "ЗА СЕКС"  Shocked Shocked Shocked
През следващите няколко дни получавам още няколко такива обаждания... изкопчвам инфо от единия мераклия, че бил намерил тела ми от един сайт за запознанства.
Обаждам се на въпросния сайт - хората много любезни - свалят профила ми и казват, че ще сътрудничат на полицията ако подам жалба... Разказват ми какво пише в профила - с две думи търся си секс, па и снимка ми лепнал някой или някоя

Та така, добре, че мъж ми прояви разбиране и не направи някой цирк... Сега се чудим какви са вариантите за действие

90% сме сигурни кой е 'шегаджията', но не съм сигурна какво точно може да се направи...

Давайте акъл Thinking

# 1
  • Мнения: 57
Доста неприятно. Аз не мога да дам кой знае какъв акъл в този случай, но ще следя темата.
Никси, не оставя нещата така, трябва да предприемеш нещо. Дано другите момичета дадат някакви предложение.

# 2
  • Мнения: 2 723
Нееее, нещата няма да ги оставя така, това е абсолютно сигурно, защото тази личност прекрачи всякакви граници #Cussing out
Чудим се само от къде да я захванем тая интрижка Thinking

# 3
  • Мнения: 5 370
Значи преди няколко дни ни звъни домашния телефон посред нощ, става мъж ми - търсят мен, той казал, че ме няма, и оня (обаждал се е мъж) казал, че ще ме потърси на мобила...
На сутринта си поглеждам телефона, който е с изключен звук през нощта и гледам верно има пропуснато обаждане...
Караме дечко на ясла и се обаждам аз на тоя номер, вдига ми някакъв мъж представям се аз и го питам защо ме е търсил посред нощ и той вика "ЗА СЕКС"  Shocked Shocked Shocked
През следващите няколко дни получавам още няколко такива обаждания... изкопчвам инфо от единия мераклия, че бил намерил тела ми от един сайт за запознанства.
Обаждам се на въпросния сайт - хората много любезни - свалят профила ми и казват, че ще сътрудничат на полицията ако подам жалба... Разказват ми какво пише в профила - с две думи търся си секс, па и снимка ми лепнал някой или някоя

Та така, добре, че мъж ми прояви разбиране и не направи някой цирк... Сега се чудим какви са вариантите за действие

90% сме сигурни кой е 'шегаджията', но не съм сигурна какво точно може да се направи...

Давайте акъл Thinking
По АЙПИ-то полицията има право да стигне до извършителя. Подайте оплакване.
Много гнусна история. Shocked Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 7 474
Някой познат ще да е  Thinking , гадничко  Sick

# 5
  • Мнения: 2 723
Позната е, позната #2gunfire
Това за жалбата ме посъветваха и от сайта... Ама не знам до колко са ефективни такива разследвания ooooh!

# 6
  • Мнения: 2 891
По АЙПИ-то полицията има право да стигне до извършителя. Подайте оплакване.
Много гнусна история. Shocked Rolling Eyes

А ако е използван компютър от интернет клуб  newsm78

# 7
  • Мнения: 7 723
Добри приятелки  ooooh!
Трябва да направя събрание на моите  Sunglasses

# 8
  • Мнения: 2 723
ако е от клуб лошо... остава да се надяваме, че не е
Но пак си мисля, че даже и от клуб да е трябва да има някакъв начин  Tired

# 9
  • Мнения: 5 370
По АЙПИ-то полицията има право да стигне до извършителя. Подайте оплакване.
Много гнусна история. Shocked Rolling Eyes

А ако е използван компютър от интернет клуб  newsm78
Всичко е възможно, джей, всичко.
А и доколкото знам, в клубовете май вече с карти е достъпът. Или греша?

# 10
  • Мнения: 2 723
Всичко е възможно, джей, всичко.

Мда и аз знам, че всичко е възможно, но се чудя, дали по редовния път някой ще ми обърне внимание, или трябва някоя връзчица в полицията да набарам

# 11
  • Мнения: 4 726
Много неприятно...
Тази " мода " с публикуването на чужди данни и телефони в разни извратени обяви не отмина ли?!
Ако знаете кой е , можете да му върнете жеста. Пусни му една апетитна обявка в някой гей-сайт( поне останах с впечатление, че за мъж става въпрос )!
Мъжът ми би го "посетил" ако се случеше подобно нещо с мин.

П.п Видях че за жена става въпрос Embarassed Придържам се към горното предложение, но бих я посетила лично аз Twisted Evil Между другото в подобна ситуация съвсем на място е лайнометското отмъщение!

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 12:12 от Kasidy

# 12
  • Мнения: 5 370
Всичко е възможно, джей, всичко.

Мда и аз знам, че всичко е възможно, но се чудя, дали по редовния път някой ще ми обърне внимание, или трябва някоя връзчица в полицията да набарам
Никси, преди време във форумите имаше адски гнусна история....за близначетата и НАНА.
Ти не знам дали го помниш това....както и да е.
Та....до потребителката стигнаха по АЙПи-то и още нещо.
Невъзможни неща няма.
Но за всеки случай-пусни, наистина, някоя връзка, за да ти обърнат внимание.

# 13
  • Мнения: 47 963
леле, че да ти има и телефона, и снимка  ooooh! много сериозно това бе

# 14
  • Мнения: 2 723
Никси, преди време във форумите имаше адски гнусна история....за близначетата и НАНА.
Ти не знам дали го помниш това....както и да е.
Та....до потребителката стигнаха по АЙПи-то и още нещо.
Невъзможни неща няма.
Но за всеки случай-пусни, наистина, някоя връзка, за да ти обърнат внимание.

ПОмня я историята, ама не знаех, че има развръзка, дай жокер, може и на лични

Общи условия

Активация на акаунт