Шоколадов цвят на косата -как?

  • 5 534
  • 25
  •   1
Отговори
Здравейте мами,от доста време се опитвам да постигна шоколадов цвят на косата, но все не става.Аз от известно време си пускам моя цвят, но не ми харесва.Непрекъснато ми избива червено.Ето и вчера се боядисах отново с един цвят светло кестеняво -фрапе,уж нямаше червени нюанси, а сега пак сам с такива.Има ли мама която да е постигнала такав хубав кафяв цвет без тези нюанси и каква боя е използвала,моля да сподели.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Има една боя на Garnier май беше...води се тъмно кафяво... аз се боядисах с нея предния път и след измиването ми изглеждаше направо черна,но после...след още 2-3 измивания някак си се поотми и си остана наситено тъмно кафяво...точно това което търсих  Heart Eyes
ако те интересува като се прибера вкъщи ще погледна точно кой номер е...цветът е наситено тъмно кафяво...предполагам, че това е което искаш  Peace

# 2
  • Мнения: 573
Ако не се лъжа беше 212 номер. Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ами трябва да погледна...но останах много доволна от резултата...(след първоначалния шок, че съм се боядисала в черно...ОТНОВО)  Blush Grinning  Peace

# 4
Ми вчера се боядисах точно с Garnier 100% - светло  кафяво фрапе и изби червено,аз ли все не улучвам цвета,че не мога да се отърва от тези червени нюанси, или по скоро косата ми има такав пигмент. Thinking

# 5
  • Мнения: 230
Има коси с много силен червен пигмент. Избива дори и при изрусяване. Аз съм така., интересувах се, четох и затова знам че е мн. трудно да се направи каквото и да е по въпроса. Не знам как ще се справиш с тази даденост...

# 6
  • Мнения: 9 092
Супер доволна останах от Лонда колор, номер 15 - dark blond - което си е тъмно кафяво на практика Simple Smile
Когато се отмие (ори мен изсветля леко след 8 измивания), става перфектен кафяв мек цвят.
Ще останеш доволна.

# 7
  • Мнения: X
 Обезцветяваш се бе, мацка. каквото и да сложиш, колкото и да го слагаш - спасение от гадното червено няма, или пък черно, или каквото и да е там. Щом искаш косата ти да е красива, и с еднакъв цвят навсякъде, не чакай съвети а иди да се обезцветиш. Иначе ще приличаш на дъга...мале само като се сетя какви коси съм виждала.....от подобни екперименти, ужас ooooh! Аз имах горе-долу такъв проблем и понеже реших, че косата ми е тънка и ще се изтощи прекалено много от изсветляването ( аз искаш точно светъл шоколад), просто реших да се разделя с тази идея и се боядисах в тъмно кафявото на Лонда. Доволна съм много. Покритието на цвета е абсолютно равномерно. Не е това което ми се искаше като нюанс, но пък или да е единия или другия цвят, а не да приличам на циганка в главата. Изключително грозно изглеждат няколкото цвята в косата, поне за мен , дори и да са само 2, особено на светлината. А и колкото и да се киприш, изглежда - неподдържано.Това е.   bouquet

# 8
  • Мнения: 9 092
Каква е идеята да се обезцвети в случая newsm78
Косата й, ако е тъмно кафява, ще се изсветли до рижаво, мобе би някакво русо - и после като боядиса с тъмен цвят, шак ще падне и пак ще е прошарено.

# 9
Мацки косата ми по рождение е тъмно кафява, по спомени на майка ми защото се боядисвам от 15 годишна сега съм на 26 и немога да разбера каква съм точно.Преди 2 години бях червена та затова си мисля че може би ми избива, уж си пускам моя не рзбирам какъв цвят съм  точно, с червен пигмент или не.Та това ми беше питането за боя която да покрие,а иначе преди това ползвах Лонда тъмно кафяо и станах черна :bad-wordsв

# 10
  • Мнения: 9 092
Явно ти е дошъл прекалено тъмен цвета.
Аз съм в подобно на твоето положение - винаги съм се изрусявала, реших да си пусна моя си цвят - а де, какъв ли беше Embarassed
Оставих я да израстне колкото да си проличи кой ми е цветът, после намацах с боя 1-2 тона по-тъмна и се получи, с малка разлика в корените, но няма как.
При теб...уф, н знам какво да ти кажа Rolling Eyes

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Garnier 100 % colour тъмно кестенява...това ми е боята и съм много доволна  Blush  Peace
...сега на теб остава да решиш, да поогледаш, да опиташ...УЖАС...НЯМА ДА ТИ Е ЛЕСНО  Crazy
...успех в начинанието...и като си намериш цвета...сподели   bouquet
 Peace

# 12
  • Мнения: 98
На Wellaton имам цвят мле4ен шоколад ,аз се правих с него стана супер не помня номера

# 13
  • Мнения: 1 488
пробвай с лореал екселленс, има няколко кафяви цвята. избери си. аз се правя с наи тъмното кафяво, което се доближава до 4ерно, но ти може да избереш друго. тази боя е щадяща, със серум , който се слага на краищата на косата, преди да се намажеш с боята. така се предпазва и от изтощаване! а и цветовете са хубави!  Wink

http://www.kosmetykionline.pl/images/L%20Excellence%20Creme%204.Braz.jpg аз ползвам тази Peace

# 14
  • Мнения: 262
здравейте момичета.аз също искам тъмно кафяв шоколадов цвят на косата,но в момента сам черна.израснали са ми корените около 4-5 см.и още не знам какво да я правя.много е дълга и къдрава моята коса.а не искам да ми изгори и да заприлича на метла.моят цвят е уж тъмно кестеняв,но нещо не ми харесва.даиде ми съвет,моля. #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт