Някой купувал ли си е тези дънки за бременни? Мнения?

  • 659
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 983
Нямам възможност да обикалям по магазините, а коремчето бързо бързо расте (за разлика от първия път Grinning)

Някой купувал ли си е  от тези дънки от Да Нет? Доволни ли сте?

Тук:  http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=51&products_id=2978



# 1
  • Мнения: 3 457
на мен ми изглеждат добре,но ако си ги купуваш искаи да ти премерят колко са в ханша,защото от 28 номер до 28 има разлика.Аз съм обувала от 26 до 29 номер,а по-принцип нося 27,попитай и плата от по-плътните ли е или по тънък и мек.Вторият е за предпочитане  Peace за бременна жена.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 983
koteto 123, мерси за отговора! Изглеждат ми да са от по-плътния плат и наистина това не е желателно... Rolling Eyes

А сега изнамерих и тези:
http://www.atrakcion.com/product_info.php?cPath=46_47_94&products_id=683
Макар, че в този вариант всичките копчалъци и джобове ме притеснява дали няма да се врязват? newsm78

# 3
  • Мнения: 3 457
тези от Данет са по-хубави Peace,поне от дънки разбирам ако не друго HugПод твърд плат имам предвид наистина твърд,необработен,абе на пипане си е груб.А иначе има обработен плат който на пипане може да не е от най-тънките но е средно мек-ама какво обяснение дръпнах Laughing

# 4
  • Мнения: 3 457
но пък ако искаш по-гъзарски си вземи другите  Peace по фиешън са Peace

# 5
  • Мнения: 795
Първите са по-хубави и смятам, че ще са по-удобни предвид ластика на талията! Laughing

# 6
  • Мнения: 2 467
Тези не. Но подобни , пак с такава платка на корема. Много бързо ми се разтегна ( по-бързо от корема) и не можах много да ги нося.
Вторите пък ограничават донякъде...
Няма угодия на бързо растящото коремче  Hug

# 7
  • Мнения: 2 936
една моя приятелка имаше от първите...не стояха добре  Rolling Eyes на дупето и в краката й бяха много широки,докато след носене,няма и 1 месец горе ластика я стягаше!

п.п.аз носех панталони,дънки с ниска талия-ластични и ми бяха супер удобни!  Peace
а и за лятото такива дънки ще ти запарват...

# 8
  • Мнения: 1 455
Аз имах от първите и хич не ми бяха удобни Naughty
В началото са ми големи,а после като ми нарастне корема ластика ми стягаше адски.Пробвах и да го подгъвам,но ми падаха постоянно.Изобщо според мен не си заслужава Naughty

Общи условия

Активация на акаунт