Най-популярните женски имена

  • 125 304
  • 275
  •   1
Отговори

Анкета

Как се казват децата ви?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

  • Мнения: 1 029
След като видяхме кои са най-популярните имена за момчета, предлагам да разберем кои са най-често срещаните момичешки имена на децата ни във форума. Надявам се да ви бъде интересно и на вас!
Предварително се извинявам на майките, имената на чиито деца съм пропуснала (сигурно са много). Веднага ще ги добавя след като ги посочите.
Тъй като списъкът стана доста дълъг, съм си позволила да групирам някои от имената. Ако някой счита, че дадено име не е правилно групирано с друго, нека да сподели.

P.S. Имената, започващи с "И" са накрая на списъка, тъй като ги бях пропуснала.  Embarassed

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 13:16 от Belisima

# 1
  • Мнения: 2 897
Темата ми е любопитна и интересна,ще я следя Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 7 173
Гласувах - най-любимата ми мъничка Магдалена Grinning

# 3
  • Мнения: 8 505
Дъщеря ми е Ирина.Освен че няма такава опция в анкетата,няма никакви имена с И Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 390
Да,моето име не е много харесвано-аз съм Ирина LaughingАма и аз не си го харесвам много.Кръстих дъщеря си Габриела,ама не исках точно защото е много популярно-принудих се ConfusedИ освен това е изпуснато името Моника-ужасно много малки Моники вече зная.И бяхме решили Моника да я кръстим,ама разбрах че и то е много популярно. Confused

# 5
  • София
  • Мнения: 7 173
Да,моето име не е много харесвано-аз съм Ирина LaughingАма и аз не си го харесвам много.Кръстих дъщеря си Габриела,ама не исках точно защото е много популярно-принудих се Confused
Защо????
На мен много ми харесва, а мисля че и на мамите тук.
Даже беше сред имената, от които избирах за дъщеря ми.  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 029
Дъщеря ми е Ирина.Освен че няма такава опция в анкетата,няма никакви имена с И Rolling Eyes

Явно съм пропуснала да ги впиша, понеже три пъти пишех темата и все не можеше да се публикува и трябваше на ново да започвам всеки път.  ooooh!
Сега ще ги въведа. Извинявам се.   bouquet

# 7
  • Мнения: 11 607
За разлика от темата за момчетата - тази е по азбучен ред и няма да се лутаме....

Мисля,че не е късно да се включат имена с И - след като смятам,че има доста популярни имена с нея - Ивана, Ирина, Ирена.....

За анкетата - РАЯ - дори се учудих,че го има, смятах да маркирам Райна ако го нямаше......

# 8
  • Мнения: 390
Ами не знам-не ми харесва-всеки път като сама си кажа името не ми звучи хубаво Rolling EyesЗнам ли,всеки сам си знае дали ще му харесва  или не. WinkА пък много исках да не кръщавам дъщеря си на популярно име-много мразя така,както и мразя да нося нещо по последна мода каквото носят всички други.Все едно да си купя дънки които вече били много модерни и всички се мъкнат с такива из страната ConfusedРайна много ми харесва Peace

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 050
Силия- единствена е във форума, гаранция. А присъства в анкета за най- популярно име   Thinking Абсурд  Mr. Green

...А пък много исках да не кръщавам дъщеря си на популярно име-много мразя така,както и мразя да нося нещо по последна мода каквото носят всички други.Все едно да си купя дънки които вече били много модерни и всички се мъкнат с такива из страната Confused

Много съм съгласна  Grinning

# 10
  • Мнения: 1 029
Добавих най-отзад  имената с "И", за които се сетих.

# 11
  • Мнения: 465
Моята принцеса е Кристияна (гласувах имаше ни) Peace

# 12
  • Мнения: 1 029
Силия- единствена е във форума, гаранция. А присъства в анкета за най- популярно име   Thinking Абсурд  Mr. Green

Срещала съм го във форума, затова го включих. Може да съм го видяла и от твой постинг.  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 567
Гласувах с ясното съзнание, че името на моята щерка ще е на едно от последните места в класацията  Simple Smile Лошо няма  Wink
А иначе имената добре си ги подредила по азбучен ред и дори много майки чудещи се за име може да ползват този списък като помощен.

# 14
  • Мнения: 8 505
Добавих най-отзад  имената с "И", за които се сетих.

Вече гласувах Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт