Chicco Trio Enjoy?

  • 1 263
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте мами!
Търся отзиви за комбинирана количка Chicco Trio Enjoy - цена/качество, функционалност и маневреност? Зимния кош (или коша на новородено) до каква възраст може да се използва - струва ми се малко тесничък? Кошницата за кола подходяща ли е за новородено - т.е. има ли опция за напълно хоризонтално положение на гръбчето?
Не остана много време, трябва да се пазаруваме!!!
 

# 1
  • Мнения: 2 663
Количката е много хубава и удобна.Зимния кош може да се ползва до 6 месец и малко след това, но едва ли бебето ще иска само да лежи.Цената и е към 850лв(на такава попаднах в нета)Кошнижата за кола може да се ползва от първите дни.

# 2
И аз много я харесах, като я видях ми се стори малък зимния кош ? Едва ли ще може да се използва зимата, когато ще сме 6-8 месец. Но все пак търся и други впечатления, поради липсата на опит и незнание! Цената й наистина е 850лв. и по магазините.

# 3
А какво ще правим без количка? Cry Стои ли се цяла зима вътре? #Crazy

# 4
  • Мнения: 2 663
И аз много я харесах, като я видях ми се стори малък зимния кош ? Едва ли ще може да се използва зимата, когато ще сме 6-8 месец. Но все пак търся и други впечатления, поради липсата на опит и незнание! Цената й наистина е 850лв. и по магазините.

Ами за това летния вариант си има чувалче, с което на дететцето му е топличко.Бебетата над 5-6 месеца вече са големи за коша за новородено.Аз например въобще не съм купувала, няма и да купувам  хем зимата второто ми дете ще е на 4 месеца

# 5
Накарахте ме да се замисля ! newsm78
Каква количка да си вземем за юнското ни бебе? Препоръчайте варианти за количка, да има и столче за кола, да е лека, маневрена и компактна (да заема малко място). Simple Smile И все пак нещо качествено!!! Цена около 800 ни устройва!

# 6
  • Мнения: 1 640
А защо моделът кошница за кола трябва непременно да е в комплект с количката?!Моите не бяха-имах зимна количка и отделно кошница.Никога не ми се е налагало да слагам кошницата в зимната количка.Ползвах ги по предназначението им поотделно.Освен това нашата педиатърка изрично ме предупреди,че кошницата е за по-гол. бебета -след навършени 2-3 месеца,нищо,че на самата кошница/на Макси Кози/ пишеше от 0 до 13 кг.естествено,че послушах лекарката.Не мисля,че на бебето ще му е удобно да стои неподвижно в кошницата по време на цялата разходка.Повече от 20 мин не е стояло моето дете.Не смятам и че е нужно!

# 7
  • Мнения: 2 663
А защо моделът кошница за кола трябва непременно да е в комплект с количката?!Моите не бяха-имах зимна количка и отделно кошница.Никога не ми се е налагало да слагам кошницата в зимната количка.Ползвах ги по предназначението им поотделно.Освен това нашата педиатърка изрично ме предупреди,че кошницата е за по-гол. бебета -след навършени 2-3 месеца,нищо,че на самата кошница/на Макси Кози/ пишеше от 0 до 13 кг.естествено,че послушах лекарката.Не мисля,че на бебето ще му е удобно да стои неподвижно в кошницата по време на цялата разходка.Повече от 20 мин не е стояло моето дете.Не смятам и че е нужно!

Повечето кошници за кола са за бебето от първия му ден, не за първи път ще пиша, щом по цял свят хората си возят  децата така едва ли е проблем.В повечето страни не допускат изписване на бебе и качването му в кола без такава кошница, а в един голям град или мегаполис може да се пътува с часове до дома в зависимост от трафика-едва ли производителите не знаят това и ако не бяха годни биха били позволени и пускани на пазара.

# 8
  • Мнения: 1 640
Да,съгласна съм с теб,но при нас натежа мнението на лекарката,защото пред бабата и бащата бе изказано,та не успях да се преборя  първите месеци с доводи като твоите.То и после имаше мрънкане...По време на път се е случвало и по-дълго стоене в кошницата.

Общи условия

Активация на акаунт