За повръщането на бебето!

  • 1 417
  • 43
  •   1
Отговори
Мами, моля споделете нещо по въпроса. Моето мъниче не спира да повръща (току що пак се оляхме целите smile3518) До кога ще продължава това. В началото и давах Sab, но вече ми се струва, че няма голямо значение и спрях. Но поне май ни помогна за коликите, защото мога да се похваля, че ги прескочих ме newsm44( е незнам дали е от него, но важен е резултата). Пишете ако знаете нещо по въпроса. БЛАГОДАРЯ предварително.

# 1
  • Мнения: 3 334
това според мен е рефлукс и мисля,че трябва да се консултираш с педито. Peace

# 2
  • Мнения: 390
Ние още си повръщаме обилно,но не е рефлукс.Ще го израсте.Има такива случаи.Е,ако не е на фонтан.Мои приятелки не им повръщат децата и те ми викат-рефлукс.Педито каза-не е рефлукс.Еми има такива деца.
Питай педито за всеки случай-все пак без преглед тук никой няма да ти каже точно какво е.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 424
наистина има такива деца, които повръщат повече. но за твое спокойствие, питай педито си. не разбрах защо си давала саб ( като изключим коликите ) newsm78

# 4
  • Мнения: X
наистина има такива деца, които повръщат повече. но за твое спокойствие, питай педито си.
Ако трябва направете и снимка. Не е задължително да става въпрос за рефлукс.Моя син повръщаше така до деветия месец.Спря когато започна да яде ДМК.

# 5
Педито знае за това и в началото ни беше казала да даваме Sab и наистина имаше, макар и минимален ефект, защото по едно време го спрях ме за малко и повръщането се увеличи. Но вече май няма разлика със и без него. Аз също съм чела, че при някой бебенца е така до към 3 месец, но реших да питам. Някой може да знае някакъв лек

# 6
  • Мнения: X
Sab e за коликите и няма нищо общо с повръщането. PeaceИма едно лекарство против повръщане ,но се назначава от лекар, а и доколкото знам май вече го няма в БГ аптеките.


П.П.Май трябва да си смениш педито.

# 7
  • Мнения: 204
А след всяко ли хранене повръща. Защото и моето детенце понякога повръща, но не е даже всеки ден, та и аз се зачудих дали е рефлукс или не.  newsm78

# 8
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
А след всяко ли хранене повръща. Защото и моето детенце понякога повръща, но не е даже всеки ден, та и аз се зачудих дали е рефлукс или не.  newsm78
да не би да преяжда newsm78

# 9
Почити след всяко,много рядко пропуска. Но по някога дори и преди да почнем да се храним тя пак повръща по мъничко. И аз си мислих за преяждане, ама то всеки път да преяжда Thinking

# 10
  • Мнения: 3 116
При нас повръщането спря окончателно около годинката. До 9 месец много повръщаше, като после започна постепенно до намаляваме до един път дневно, като един ден просто спря  Hug

# 11
  • Мнения: 603
При нас повръщането спря, когато започна да се храни с пюрета и каши и намалих броя на храненията - преди около месец.

# 12
  • Мнения: 258
При нас проблема е абсолютно същия,макар че е много лаком и понякога си повръща от преяждане,но говорих с една сестра и тя ми каза,4е до 6-ия месец ще е така и да не се притеснявам.

# 13
  • Мнения: 417
Към шестия месец спря да повръща,иначе преди това беше като фонтан.
Sab e за коликите и няма нищо общо с повръщането. PeaceИма едно лекарство против повръщане ,но се назначава от лекар, а и доколкото знам май вече го няма в БГ аптеките.


П.П.Май трябва да си смениш педито.

 Peace

# 14
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Най - добре отидете на гастроентериолог.
Прелича ми на рефлукс, но не съм лекар-........

Общи условия

Активация на акаунт