ГЪРНЕ-мисия невъзможна

  • 450
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 727
 Rolling Eyes какво да ви кажа човека го мисли за игграчка Crazy
Отначало имаше попадения но сега стиска и на памперса хоп......готов,и не му пречи дори Confused,може са си играе наакан без проблем
Споделете опита си,има ли хитринки някакви които да приложа
мерси предварително Hug

# 1
  • Мнения: 3 334
според мен не е готов за гърне,но пусни търсачката.................има страшно много теми за гърнето!

# 2
  • Мнения: 2 891
Има много изписани теми по въпроса и няма да е лошо да си пуснес търсачката. Ще намериш много трикчета. Лично аз подканвах Сашо на всеки час да седи за малко на гърнето, като за целта използвах трейнинг гащи (като памперс, но с ластици отгоре, а не с лепенки). След около 2м. минахме само на памучни. Успех!

# 3
  • Мнения: 2 082
Цитат
според мен не е готов за гърне
той ще ти покаже сам кога е готов-през лятото е удобен момент за махане на памперси.когато решиш да го махаш ,го махай окончателно/без нощния/за да не се бърка детето.но може да не се притесняваш още-не сте чак толкова големи...  Grinning

# 4
  • Мнения: 8 505
Явно не му е сега момента.Опитай отново след някой друг месец.

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Рано му е на детето явно. Прибери гърнето за известно време. Peace

# 6
  • Мнения: 311
Джули я уча от няколко дни.И на нея не и пречеше да стои напишана,но само след 2 дни почна да казва като се напиша,а след още 2 още като почне.И това е напредък.Иначе след сън с книжки,с играчки я задържам на гърнето,непременно пишка в него и е много горда като го види,казва си браво.Така че ако искаш продължавай,напредъка ще дойде.И аз се надявам скоро да казваме навреме вече Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт