Бързо ядене и повръщане?

  • 451
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 361
Мили мами,ние сме на три месеца и упорито  продължавам да кърмя бебето си.Проблема този път ни е,че малката много бързо изсуква гърдата,може би за време около 5-8 мин.След което почва един рев и не след дълго започва да връща.Връщаното е пресечено с лигички/извинявам се ако някой се гнуси/ След един час иска още да суче.Опитах се да и предлагам и другата гърда веднага след като изцока първата,но тя въобще не я иска.Опитах и с пауза,като я дръпвах леко за да се уригне междувременно,но така въобще не искаше да продължава да суче.
Незнам на какво се дължи това,ако някой може да помогне приемам всякакви съвети.

# 1
  • Мнения: 851
Мила, не знам дали съм права, но ми се струва, че ти всичко си правиш ок!!!Габриела повръщаше точно така. Аз също се бях притеснила и като казах на доктора той ни изписа едно хомеопатично лекарство, което се разтваря във водата. Малката обаче вода не пие и затова просто не сме го вземали. Оправи си се сама като стана на 4.5 месеца. Изобщо си мисля, че това е нещо напълно нормално. Приготви се да переш доста оповръщани дрешки и да бършеш  Joy! И хич не се притеснявай! Ще го израсте тоя период и ще отмине повръщането. /а после пък ще слагаш лигавници, щото ще се лигави заради зъбките hahaha/ Успех Hug

# 2
  • Мнения: 789
И при нас беше така. Сучеше често, на 1-2-3 часа, когато й скимне, а между кърменията връщаше точно пресечено мляко с лигички. Вече е голяма бебатата ти, та затова може да изсуче всичко за отрицателно време. И както ти е казала didiana, приготви се да переш и бършеш  Simple Smile Само период си е, не се плаши. Лигавниците помагат донякъде.

Общи условия

Активация на акаунт