Кокошката или яйцето?

  • 615
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 656
Искам да питам мъжката част от форума на тема секс, като питането ми е породено от една тема в "нашите деца".
Кое е първично - мисълта за секс и после ерекцията, или подсъзнателната ерекция довежда до мисълта за секс?
Може ли и до каква степен един мъж да контролира това си "качество"?

# 1
  • Мнения: 87
ерекцията е неконтролируема...и не е задължително да бъде съпроводена с мисъл за секс или още повече еякулация!
...има точки по тялото които реагират... и на топлина ако щеш! Случвало ми се е докато пътувам и да ми стане въпреки , че изобщо няма и загатване на каквато и да е сексуална тематика.
А това със студената вода  го пробвах веднъж..., ама не ми подейства Wink

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 17:11 от тонколона басова

# 2
От ерекция до ерекция има разлика. Едната е от външни дразнители както споменава ТКБасова, другата е истинската, тя идва отвътре и е предшествана от мисълта за секс. Има и още една ерекция, тя е невероятно силна и имаш усещането че ще се пръснеш, при нея размерите и твърдостта са си същите, но явно желанието е много голямо. Тази последната се явява когато попаднеш на нещо ново, което страшно те привлича.

Иначе при мен първо е мисълта за секс и след това ерекцията.

Забравих да спомена : Сутрешната ерекция не е породена от сексуално желание и не е много мощна.

# 3
  • Мнения: 830
.....................: Сутрешната ерекция не е породена от сексуално желание и не е много мощна.

А, при моя съпруг не е така и определено е много мощна Mr. GreenМоже пък причината да съм аз Wink

# 4
  • Мнения: 3 569
Искам да питам мъжката част от форума на тема секс, като питането ми е породено от една тема в "нашите деца".
Кое е първично - мисълта за секс и после ерекцията, или подсъзнателната ерекция довежда до мисълта за секс?
Може ли и до каква степен един мъж да контролира това си "качество"?

Последователността е следната:

1. Хубава жена
2. Мисълта за секс
3. Ерекция

Това си качество мъжът не може да го контролира.
  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт