На какъв матрак спите?

  • 17 339
  • 121
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 439
Какъв матрак си имате и колко дадохте за него? Струва ли си да си купим и ние такъв?

# 1
  • Мнения: 1 495
Нашият е от прехвалените по форумите латексови матраци и по точно от ЕКОN- Русе (http://www.ekon-bg.com/). Общо взето аз нямам оплаквания, щом като не ме боли нищо сутрин, значи е ОК  Laughing Размерите му са 164/190, цените почваха от 309 лв, ние взехме със свалящ се калъф за малко повече пари.

# 2
  • Мнения: 473
Спим на матрак "Нани" двулицев. Много съм доволна, защото зимната страна е вълнена и пази много топло, а лятната е памучна и е по-хладно. Не е скъп мисля че беше около 220 лв.

# 3
  • Мнения: 2 401
Латексовите на ЕКОН - супер са, както и възглавниците им.

# 4
  • Мнения: 8 505
На еднолицев,доста твърд.Не е за всеки.Фирмата не помня,не беше скъп-160лв (само не помня доставката беше ли включена в тази цена) за 165/195.

# 5
  • Мнения: 9 077
Нашият е на ЕLITE, http://elite-mebeli.com/spring-beds/elite/konfor.html
Към 150 лв. някъде струваше преди 2-3 години.
Доволна съм, матрак като матрак.
Аз съм с дископатия и шипове - добре ми е на него.

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ние спим на Тед, не си спомням колко пари беше, защото отдавна е купуван.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 172
Латексовите на ЕКОН - супер са, както и възглавниците им.
Peace

# 8
  • Мнения: 3 360
И на мен ми предстои покупка на матрак и много се колебая newsm78Така че темата ми е доста полезна Wink

# 9
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Ние спим на Тед, не си спомням колко пари беше, защото отдавна е купуван.
И ние на такъв.

# 10
  • Мнения: 1 564
Ние спим на Тед, не си спомням колко пари беше, защото отдавна е купуван.
И нашия е такъв.

# 11
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Нашият е Нани много съм доволна - двулицев, размер 180/200 не можем да се срещнем в леглото!!  #Cussing out
Струваше към 280лв., с пружини, латексовите започваха от 450лв пък на мен толкова пари за единя матрак не ми се даваха! Mr. Green

# 12
  • Мнения: 474
Матракът ни е Релаксан на Магнифлекс, най-големия възможен 180 х 200. Струваше около 580 лв. с вкл. доставка. Препоръчвам го най-горещо.

# 13
  • Мнения: 2 641
ако видите темата ми дето я пуснах, ще разберете че от 5 дни сме с матрак на Хепи Дриймс. размера е 1,60/2,00 и струва 800-900 лева. на никой непрепоръчвам матраци от тази фирма, може да прочетете как заблуждават клиентите си, взимат им парите и им доставят матрак с долнопробни материали при положение че са платили за най-скъпия матрак !!!

# 14
  • Мнения: 1 152
Ние имаме на Екон латексов с борд - 430 лв и всичките ни възглавници са на същата фирма. Перфектен избор. smile3521

Общи условия

Активация на акаунт