Яйчен шампоан.

  • 5 356
  • 9
  •   1
Отговори
  • гр.София
  • Мнения: 199
Искам да си взема яйчен шампоан за косата но толкова много фирми че незнам.Ако някой е ползвал и от българските и чужди и по -скъп,нека сподели мерси.

# 1
  • Мнения: 258
Ползвала съм яйчен шампоан- български, мисля че беше на "Витал", косата ми стана страшно суха и стоеше на пръчки. Не повторих. Може да има по-добри.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 782
В момента ползвам яйчния "Фреш" на Арома. Начетох се тук  и в друг козметичен форум на добри отзиви за него. Засега е ок - поне по-добре отколкото от розовата Шаума или светлозеления Елсев преди това - така и си стоят повече от половината пълни.  Confused

# 3
  • Мнения: 27 524
Само за един немски съм чувала яйчен. Иначе само български. Споредм мен не струват. Има хубави шампоани, а ако държиш на яйцето - в магазините ги има за жълти стотинки и от това по-яйчено няма  Grinning

# 4
  • Мнения: 372
Мисля, че от по-хубавите шампоани Phyto имат яйчен шампоан - и с ром даже е май... за изтощена коса.

# 5
  • Мнения: 1 120
за каква коса е този яйчен шампо?

# 6
  • Мнения: 27 524
за каква коса е този яйчен шампо?

Май не е ясно. Уж подхранващ го водят. Ама аз мисля, че това са остарели версии и вече няма или никой не го купува. Ще се сдобиете с пърхут и сърбежи от него  Laughing

# 7
  • Мнения: 9 063
Майка ми се спаси от пърхот благодарение на яйчения шампоан на Арома, баща ми и той Laughing

# 8
  • Мнения: 1 236
Няма по добър от Phytorum,на Фито.С яйце и ром е,за суха и третирана коса,направо съм о4арована,ползвам го от доста време ве4е,направо не ми се сменя,въпреки 4е трябва да го направя малко за разнообразие.Косата става невероятна с него,гарантирам!!!

# 9
  • Мнения: 4 770
Тео-то за обем с яйце е хубав, за другите - не зная.

Общи условия

Активация на акаунт