Ще ставам кръстница-дайте идеи

  • 5 580
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Здравейте,момичета  bouquetПотърсих нещо подобно,но намерих доста стара тема като моята.А аз искам свежи идейки JoyАвгуст месец ще ставам кръстница на сватбата на най-добрата ми приятелка.Иска ми се да я изненадам с нещо като игра.На моята сватба,кръстниците ми бяха написали на различни бележки кой,какви задължения ще има.Всяка бележка беше в балон-пукаш балонче и четеш.Само че не става да го използвам защото бъдещите младоженци бяха на сватбата ми.Моля,ако някой скоро е ходил на сватба и е видял нещо интересно,нека ми пише PraynigПриемам идейки всякакви,а и има доста време до тогава. Joy
Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 1 100
Ми напиши някакви готини работи на листчета, например: Нова къща, Бебе и тн. обаче в рима.  И да си изтеглят няколко късмета от тях.

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
кръстница или кума  Thinking

# 3
  • Мнения: 6 992
Явно кума.
И на мен това ми е много странно - да викат на кумовете кръстници. В на мъжа ми града го правят, употребяват и за двете едно и също и все не мога да включа за кое иде реч Rolling Eyes
Иначе аз на сватба след моята си не съм ходила, но това с тия листчета някак си твърде много ми прилича на баницата на нова година. Rolling Eyes По-добре ми се вижда да се поздравят младоженците с някакви забавни стихотворения, шеговити - например кумът (ако е женен), да се пошегува с младоженеца на тема какво го чака, съответно кумата с булката Grinning Или тези стихотворения може да не се казват на глас, а да се оформят като пергаменти и да ги разпънете и да ги четете Grinning

# 4
  • Мнения: 140
Само да поясня:аз и съпругът ми ще ставаме кръстници на младоженците,а те на нас са ни кум и кумуца.И на мен ми е странно,но така му казват тук. Whistling

# 5
  • Мнения: 2 152
Само да поясня:аз и съпругът ми ще ставаме кръстници на младоженците,а те на нас са ни кум и кумуца.И на мен ми е странно,но така му казват тук. Whistling
Te  на вас не са ви кум и кумица, а кумец и кумица Wink Wink

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Само да поясня:аз и съпругът ми ще ставаме кръстници на младоженците,а те на нас са ни кум и кумуца.И на мен ми е странно,но така му казват тук. Whistling
Te  на вас не са ви кум и кумица, а кумец и кумица Wink Wink
Ей Кръци  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 1 111
прегледай и форумите за сватби,може там да има нещо по-така...Това с балоните ми се струва поизтъркано,на всякъде го правят вече...А като казваш "игра",то ми звучи като викторина все едно... Sick
Каквото и да избереш,според мен,трябва да се съобразиш и с гостите - все пак не всички са на една възраст,предполагам,че ще има  и по-възрастни роднини или приятели...

# 8
  • Мнения: 317
ами на последната сватба, на която бях -  12 щипки за пране ги раздадоха на гостите
съответно всеки се опитваше да я закачи тази щипка на друг, без да ги усетят
някъде след половин час извикаха новите "собственици" на щипките и си теглеиха листчета
на листчетата имаше задачи - кой какво да направи за младоженците през следващите 12 месеца
например - да заведе младото семейство на ресторант, да им купи букет цветя за годишнината, да сготви за тях нещо, да отиде с тях на ски.........

колко добре се познават - задават им въпроси  /например кой готви най-често, кой иска повече секс Mr. Green/   и вдигат мъжка или женска обувка

познат на младоженеца става и казва МОЛЯ ВСИЧКИ, КОИТО ИМАТ КЛЮЧ ЗА АПАРТАМЕНТА НА МЛАДОЖЕНЕЦА ДА МУ ГО ВЪРНАТ,  при което се стичват 4-5 бабки да му връщат ключа Crazy

вързаха очите на булката, след което наредиха шестима мъже и тя трябваше да познае мъжлето си с опипване на краката Crazy

# 9
  • Мнения: 1 111
еха,Нинчето 1 е дала страхотни предложения...особено с ключа за апартамента... Laughing

# 10
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Това с познаването на характерите - с вдигане на дамска и мъжка обувка, го гледах на сватбата на братовчед ми. Честно казано хората много се забавляваха.
Помисли и за хобитата или професиите на младоженците, може също да ти хрумне нещо свежо. На нашата сватба например, бяхме забранили всякакви диджеи и прочее типично сватбарски "ритуали". Не става дума за църковните. Но пък приятелите ни, сред които и кумът ни, ни изненадаха с импровизиран джаз-концерт - те всички са музиканти. Получи се наистина страхотен купон.

# 11
  • Мнения: 4 784
На моята сватба майка ми ме изненада - беше купила един по-луксозен бележник, големичък лилав с цветенца и на първите страници ни беше написала страхотнии пожелания, а по време на сватбата, когато всички бяха в разгара на емоциите си го пусна сред гостите, всеки да ни напише каквото пожелае. Много хубав спомен ни остана.

# 12
  • Видин
  • Мнения: 961
еха,Нинчето 1 е дала страхотни предложения...особено с ключа за апартамента... Laughing

 Joy Joy newsm10 smile3521 Joy Joy

# 13
  • Мнения: 289
На една сватба на която бях имаше балони с написани неща вътре, и младоженците ги пукаха, и обещаваха това, което е написано вътре - например "ще приготвям закуската всеки ден", "ще те водя на почивка всяка година", "няма да ти изневерявам"  Mr. Green това последното сега ми хрумна, но бяха все такива хубави неща, може да направите нещо такова.

А този номер с връщането на ключовете го правиха на сватбата на Енчев /който пее с Румънеца/, само че вместо бабки, станаха няколко манекенки  Grinning но идеята е много свежа, независимо в какъв точно вид  Peace

Общи условия

Активация на акаунт