Каква подова настилка за кухня и коридор...

  • 17 878
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 360
....да избера?Колебая се между теракот и ламиниран паркет.Благодаря предварително за отговорите Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 916
Теракот - поддържа се по-лесно  Peace а това са помещения, които трябва да се мият често.

# 2
  • Мнения: 258
А сега де. И двете си имат свойте предимства  и недостатъци. На нас ни предстои ремонт  и аз си задавам същия въпрос.

# 3
  • Мнения: 3 360
Теракот - поддържа се по-лесно  Peace а това са помещения, които трябва да се мият често.
На там клоня,но всички казват че е доста студен....

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
теракот ...и ламината държи студено ... държи топло  дюшеме или естествен паркет

# 5
  • София
  • Мнения: 2 157
Теракот, Гранитогрес - това за коридора особенно е много удобно.

# 6
  • Мнения: 1 959
Ние в момента правим ремонт и сме се разбрали,че ще сложим теракот в коридора и кухнята.За да не държи студено в кухнята под теракота задължително и подово все пак кучето ще спи там

# 7
  • Мнения: 4 546
ние сме с теракот. особено за кухнята е много практично  Peace

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Теракот или гранитогрес.

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
В антрето ще сме с ламинат - същия като в хола, няма как иначе, защото между двете помещения няма врата. Кухненския бокс - теракот взех. Малко съжалявам, защото е видимо крехък в горната си част - гланца- и според мен ще го съсипем бързо. Трябваше да взема гранитогрес, ама нали съм много природосъобразна...сега ще си гледам напукания еко теракот hahaha
Уф, дано да греша и да са си наред плочките, че колко бяха скъпи ooooh!

# 10
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
В антрето ще сме с ламинат - същия като в хола, няма как иначе, защото между двете помещения няма врата. Кухненския бокс - теракот взех. Малко съжалявам, защото е видимо крехък в горната си част - гланца- и според мен ще го съсипем бързо. Трябваше да взема гранитогрес, ама нали съм много природосъобразна...сега ще си гледам напукания еко теракот hahaha
Уф, дано да греша и да са си наред плочките, че колко бяха скъпи ooooh!

Помисли дали да го сложиш този теракот. У нас така преди 2 г, взехме испански - много хубав. На толкова места е олющен вече, а уж внимавам, но това все пак е кухня...

# 11
  • Мнения: 8 999
В целия апартамент, без преходни лайсни, наредих ламинат / само банята и тоалетната са с теракот/, защото .... така ми харесва. Като се разбогатея някой ден ще го сменя с много хубаво тъмно дюшеме. И не е вярно, че ламинатът държи студено - много по-приятно е да ходиш бос по него, отколкото по камъни /в банята винаги влизам обута/.

# 12
  • Мнения: 4 546
че какво толкова го правиш  newsm78 аз само 1-2 пъти съм изпускала нещо, а като изцапам нещо много лесно се почиства и определено съм доволна, че сме с теракот в кухнята  Thinking  

# 13
  • София
  • Мнения: 676
  В кухнята сме с естествен паркет, а където са уредите и коридора е с плочки  Peace.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Най-добре теракот с водно подово .

Общи условия

Активация на акаунт