Някой познава ли д-р Йосифов -педиатър?

  • 895
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте мами искам да ви питам някой познава ли д-р Йосифов /не знам малкото име/ - педиатър. Прави частни посещения по домовете.  Ако някой ползва или е използвал услугите му моля да изкаже мнение за него.

# 1
  • София
  • Мнения: 7 174
Да, но не го познавам лично. Педиатър е на детето на едни мои познати. Те са изключително доволни от него.
Първоначално и аз смятах да се обърна към него, но честно казано излизаше около 80 лв на месец, и ми се видя малко скъпичко.
Освен това той официално нямаше да се води педиатър на детето ми, а щеше да използва негов колега (явно не е регистриран като GP), и това съвсем ме отказа.
Но мисля че е много свестен човекът, така че ако нямаш моите терзания, спокойно можеш да му се довериш.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Здравейте мами искам да ви питам някой познава ли д-р Йосифов /не знам малкото име/ - педиатър. Прави частни посещения по домовете.  Ако някой ползва или е използвал услугите му моля да изкаже мнение за него.

Ако е този, за когото си мисля, съм много доволна  Peace Обръщали сме се към него все в кризисни ситуации и му имам пълно доверие. Работи и в Пирогов - в детската токсикология.

Общи условия

Активация на акаунт