С три годишни на цирк?

  • 2 437
  • 53
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Аз не съм ходила сигурно от дете  Embarassed Онзи ден чух, че цирк Монте Карло са се опънали в Зоната и вчера пратих мъж ми да купи билети за сестра ми и мен и децата. И те не са ходили до сега и се чудя как ще реагират. Е, почти съм сигурна, че ще им хареса - Алекс е на 2, 8 год. а племенницата 3, 8 месеца. Нямам представа колко време ще трае представлението и ще им ли е интересно ли през цялото време? Билетите ни са за първия ред и се чудя дали не трябваше да купи за по назад. Кажете как са реагирали вашите деца, хареса ли им представлението и на колко бяха/ са годинки?
Споделете впечатлени ли са били, от кое най - много? Алекс ще се радва на животните, но се чудя също дали няма да се изплаши примерно от крокодилите или нещо друго. Tired

# 1
  • Мнения: 2 722
Записвам се за да следя - цирка ми е под кожата откакто се помня, но ми е чудно дали ще издържим цялото представление Laughing

# 2
  • Мнения: 2 567
Моята дъщеря я заведох на цирк като беше на 2 годинки. Бяхме с приятелката ми и нейното момченце, което е на същата възраст.
На децата им хареса и доста се забавляваха, до момента, в който не излезнаха клоуните. Интересно, че в началото нямаше клоуни, ама след един момент вече всички каквито и номера да изпълняваха все като клоуни бяха облечени и гримирани.
Моята не се уплаши, но другото детенце беше в истерия. Така се дърпаше, че си разби устата в преградата, която ни отделяше от арената. Бяхме на най-първия ред и не знам дали заради това, но уплахата му беше страхотна. След това само да видеше облечен в костюм човек и гримиран пак изпадаше в истерия.
Може да не е било от цирка, а просто да си е от хората с непоносимост към клоуни  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 560
Аз заведох дъщеря ми за първи път на цирк, когато беще на 3 г. и 4 месеца. Страшно й хареса. Към края леко се отегчи, но то и на мен ми писна. Просто програмата не издържа. Както и да е. После в къщи игра на цирк сума ти време. Вече е на седем, но и досега само като се спомене цирк и няма търпение да отидем.

# 4
  • Мнения: 705
симона беше на 2г и 1-2 месеца миналото лято, когато ходи на същия цирк с баща си. представлението беше 3ч  Shockedи аз си мислех, че ще си тръгнат на 40-тата мин, но не би. тя беше възхитена, не е спряла да пляска и да се радва. имали са само една почивка от 10мин, а през цялото време е гледала без да откъсне очи от сцената. бях изумена, че дете на тази възраст е успяло да си задържи вниманието толкова дълго време, но е факт, явно нещо ги омагьосват артистите Peace

П.П. случка от събитието:  по това време симона беше вече без памперс. в цирка стои в баща си и  пляска, радва се. по едно време мъж ми усеща, че нещо топло се стича по краката му, а нашта - само леко потреперва след облекчаването си, дори не спира да пляска  hahaha за нея бях приготвила резервни гащи, ама за него не се бях сетила  Joy

# 5
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ето една тема от петък за цирк Балка … 89;ки

Аз май ще се престраша да заведа Деничка, че и на мен ми се ходи! Laughing Embarassed

# 6
  • Мнения: 1 640
Аз не бих избрала първия ред,ако съм с дете,но вече имате билетите,така че взимайте резервни дрехи/гащи/,малко храна за прегладнелите след преставлението и вървете!
 Обаче , 1 превантивно-подготвителен разговор за това,че животните и клоуните са безобидни,безопасни и т.н.! Grinning

# 7
  • Мнения: 1 455
Сина ми го заведох на 2г и 4 м.много му хареса,а той по принцип си е страхлив.
Бяхме на 2ри ред,пред нас имаше едно детенце на почти три годинки,то много се плашеше от клоуните.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 421
 Щерката я заведохме малко преди 5-тият рожден ден. Хареса й, но се беше отегчила и по някое време разглеждаше публиката вместо да гледа какво става на арената.
 Сега мислим да ги водим двамата, но съм почти сигурна, че и малкият няма да успее да си задържи вниманието през цялото време.
 

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Още миналата година, когато Василена беше на 2г8-9м. я заведох на цирк. То беше преживяване, то бяха емоции...Изгледа го от начало до край, без да мигне. И после поне месец разказваше за понитата и акробатите.

# 10
  • София
  • Мнения: 903
Дъщеря ми я водихме за първи път на цирк миналото лято . Точно на този цирк Монте Карло ( Балкански). Тя беше много въодушевена и се радваше най-много на животните. Само че точно в този цирк нямаше много животни тогава - имаше едни котки, едни тигри( или лъвове - не помня) и горе-долу това беше. След антракта като започнаха само акробатически номера ( имаше някои страхотни номера, но за възрастни) и на нея й стана скучно и започна да мрънка. Е, изкарахме до края на представлението, но определено втората част и аз не можах да изгледам на спокойствие заради нея.  Сега съм решила да я водя на цирк, където има повече животни. Там със сигурност няма да се отегчи.

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ох, забравих - съществена част от пребиваването ни в цирка бяха пуканките и водата. Тя стоеше все зяпнала и гърлото и пресъхваше Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 1 042
Водихме ги и двете на Цирк Монте Карло през лятото на морето в Бургас. Мислехме да ходи само единия родител с каката а другият да остане да гледа дребната (тогава на 1 г. и 3 месеца). В крайна сметка решихме да ходим цялата фамилия. Лора беше като хипнотизирана - само сочеше и викаше ъ, ъ, ъ, и се радваше. Всичко и хареса - и балерини и клоуни и животни. Йоанна (тогава почти на 5 също остана очарована).

# 13
  • Мнения: 4 841
На две години и осем месеца заведох сина си на цирково представление - "Монте Карло".
Бяхме на третия ред, в началото гледаше като хипнотизиран, само на някои номера се отегчаваше  (когато не разбираше какво точно се случва на манежа - баланси разни и т.н.); но като не му беше интересно ядеше пуканки или оглеждаше хората наоколо.

Представлението е страхотно, така че не му мисли много-много, ами отивайте и се забавлявайте...

# 14
  • Мнения: 8 999
Моите бяха там някъде - 2.5 и 3.5 г., когато ги заведе баща им. Каза, че са гледали като омагьосани и не са мръднали по време на представлението. А иначе са големи бесове.

Общи условия

Активация на акаунт