5 хранения от кога?

  • 1 080
  • 18
  •   1
Отговори
Здравейте мами, споделете кога минахте на 5 хранения, защото моето мъниче като заспи вечерта трябва да я събудя за да се нахрани за 6-ти път. Никак не обичам да я събуждам, но се притеснявам да не започне да наддава по малко, а от друга страна тя повръща доста и си мисля, че може и да поспре когато яде по малко. Тя е само на кърма.

# 1
  • Мнения: 1 273
Аз лично кърмя на поискване, като от две седмици някъде, бебо не се събужда през ноща. Нашите хранения понякога са 5,6,7..., понякога по-малко. Спокойно може да пропуска едното хранене, а колкото до повръщането, доста бебенца повръщат.Моя бебок винаги след хапване повръща, защото никога не спира като се е наял, а продължава до де го махна от гърдата #Crazy 

# 2
  • София
  • Мнения: 978
Синът ми от средата на 1-вия месец сам си направи така режима - с 5 хранения

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Моя син от новородено беше на 5 хранения. Имаше един момент, в който не качваше, но то беше защото нямах кърма.Когато го разбрах и започна да го дохранвам всичко се нормализира. На 4 месеца минахме на 4 хранения и до днес е така.

# 4
  • Мнения: 2 677
Синът ми от средата на 1-вия месец сам си направи така режима - с 5 хранения

И моят така.

# 5
  • Мнения: 5 362
Когато детето само покаже,че е готово и иска да се храни по-малко Peace
Поне при нас така беше.

# 6
  • Мнения: 1 986
  Детето си показва PeaceПри нас това беше от 2-ия месец Wink

# 7
  • Русе
  • Мнения: 2 354
ние сме на почти същата възрат като вас, но още ядем по 7 пъти  Thinking пробвах да я храня по-малко пъти, но не стана...

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
моето мъниче като заспи вечерта трябва да я събудя за да се нахрани

Няма такова нещо като трябва! Детенцето само си преценява и си папка колкото му е нужно.
Никога не съм будила малката когато трябва оставяла съм я сама да прецени  Peace

# 9
  • Мнения: 568
можете спокойно да го спирате късното хранене. Наистина бебетата си знаят  chef

# 10
  • Мнения: 508
Спря нощното си хранене на 2 м, сама. Също бяхме на кърма.

# 11
  • Мнения: 8 505
А защо я будиш?Ако се събуди сама,тогава я храни.

# 12
  • Мнения: 209
И според мен не е редно да я будиш нощем, а и през деня - щом бебето спи, значи не е гладно.
Вики имаше един период (към 4-тия месец), когато ядеше само по 3 пъти Shocked  и аз се бях притеснила много. Накрая се оказа,че точно този месец си беше наддала много добре(към 900гр) Simple Smile
Така че не се притеснявай Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 243
Синът ми от средата на 1-вия месец сам си направи така режима - с 5 хранения

И моят така.
И ние сме така. Peace

# 14
  • Мнения: 81
аз никога не съм го будил, за да го нахраня. Щом спи спокойно значи че не е гладно. То само си показва детето.

Общи условия

Активация на акаунт