ujasen problem.... :(

  • 1 956
  • 23
  •   1
Отговори
Zdraveite.....Naistina mn se nujdaq ot pomo6ta vi....
Kojata na glavata mu e ujasno suha i non-stpo mi se beli-neznam dali e purhot ili seboreq no e ujasno  Cry
Neznam dali da si vzema shampoan protiv parhut poneje kosata mi e mn izto6tene i boqdisvana....
Mnogo Vi molq za pomo6t  Cry

# 1
  • Мнения: 6 958
Привикване към шампоана?!? А може би диета, т.е. липса на витамини и минерали и др. и също така стрес?!?  newsm78

Пробвай като за начало смяна на шампоана, не мисля, че трябва да бъде задължително противопърхотен...  Peace

# 2
  • Мнения: 2 936
пробвай Низорал,все пак е лечебен... newsm78

# 3
  • Мнения: 183
Аз много се кефя на Дева, косата ми е много добре /след като я прецаках супер с Дав, скалпа визирам/, хем е хубав, хе е евтин

# 4
  • Мнения: 287

 не знам но ми се струва, че трябва да се консултираш с лекар newsm78
 мий с Низорал и след това слагай хининова вода. Ако положението е много тежко - вземи Низорал и на таблетки за вътрешен прием и витамини А и Е - Геритамин например или Олисалвин

# 5
  • София
  • Мнения: 2 160
Няколко капки бадемово масло към шампоана  Peace

# 6
  • Мнения: 1 227
Привикване към шампоана?!? А може би диета, т.е. липса на витамини и минерали и др. и също така стрес?!?  newsm78

Пробвай като за начало смяна на шампоана, не мисля, че трябва да бъде задължително противопърхотен...  Peace
Мисля, че това е едно добро начало

# 7
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
"Seboral forte" има го в аптеките. Изключително ефективен и на всичко отгоре без пари  Peace.

# 8
  • Мнения: 1 540
Имах същия проблем и си купих на Виши за сух пърхут, 18 лв е, но ми помогна от първия път!  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 7 765
Zlati, а какви шампоани ползваш ?

Аз от всички масови шампоани имам пърхот и себорея.   Naughty

# 10
Polzvam Elsece.
Sega moje bi 6te si zvenq nqkoi ot profesionalnite na Loreal? Thinking

# 11
  • Мнения: 8 505
На твое място бих отишла на дерматолог.

# 12
  • София
  • Мнения: 301
Моят съвет е да се консултираш с дерматолог преди да предприемаш каквото и да е. Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 3 389
Може да е хормонално, мила. Понякога пърхут се появява на такава основа, имала съм подобен проблем преди време. Вземи си Селсун блу, или някакъв подобен шампоан, който ти понася добре и ако скоро си родила или бременееш е нормално.


# 14
  • Мнения: 1 277
На твое място бих отишла на дерматолог.

И аз бих ти препоръчала същото. Мъжът ми имаше такъв проблем и отиде на дерматолог. Изписаха му някакво мазило и шампоан Селсун и "снежинките" изчезнаха.

Общи условия

Активация на акаунт