Документи за първокласници

  • 588
  • 10
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 432
мами, някой има ли достоверна информация от кога до кога ще се приемат документи за първокласници.беше обявено от 02.04.2007, после щяха да чакат ново нареждане от министерството/чух по новините преди седмица, две/. като си помисля, че може да ми се наложи да спи ме пред училището, лошо ми става. а всъщност какви документи , освен молба, сигурно ,се подават?
благодаря ви предварително!

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На нас ни казаха само молба по образец на училището. Нищо друго.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 421
 Сега само молба(или по образец, или свободен текст, според училището) и копие от акт за раждане. След получаване на удостоверението за завършена предучилищна в края на май и него ще носим и тогава става същинското записване.
 Както вече казах в други теми - в някои училища искат и копие от лична карта на родителите , въпреки, че нямат основание Close.

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Mr. Green
Предимствата на малкия град - даже и копие от акта за раждане няма да нося, защото имат пълен списък на набора, предоставет им от служба ГРАО на общината.

# 4
  • Мнения: 1 320
ако ще подавате СЕГА - само молба по образец от съответното у-ще
после / когато си получите Удостоверението за завършена предучилищна подготовка / се подават Официално ...УЗПП и копие от Акта за раждане и се потвърждава първоначално подадената молба

# 5
  • Карлово
  • Мнения: 4 644
Вчера и аз ходих да проверя какви документи са нужни. От избраното училище ми дадоха молба по образец и искат акта за раждане. Казаха ми също, че не може да пиша коя госпожа предпочитам. Като попитах детето какъв вариант ЗИП избира,  тя отговори и трите.  Явно ще е музика, само трябва да остане с впечатление, че изборът е неин.

# 6
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Днес се обаждах в нашето училище - 129. Казаха ,че чакат новата наредба на 20 април и след това ще се записват децата. За каква нова наредба става дума?

# 7
  • София
  • Мнения: 981
Ние подадохме молба преди един месец,заедно с копие от акта за раждане.
Сега трябва ли след 20 април пак да подаваме. newsm78Побъркаха ни с тоя нови наредби всеки месец. Close

# 8
  • софия
  • Мнения: 432
Сега само молба(или по образец, или свободен текст, според училището) и копие от акт за раждане. След получаване на удостоверението за завършена предучилищна в края на май и него ще носим и тогава става същинското записване.
 Както вече казах в други теми - в някои училища искат и копие от лична карта на родителите , въпреки, че нямат основание Close.
това значи ли, че до края на май аз няма да знам дали детето ми е прието, и ако не как да постъпя тогава, когато ще съм изпуснала сроковете за подаване на документи.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 421
Сега само молба(или по образец, или свободен текст, според училището) и копие от акт за раждане. След получаване на удостоверението за завършена предучилищна в края на май и него ще носим и тогава става същинското записване.
 Както вече казах в други теми - в някои училища искат и копие от лична карта на родителите , въпреки, че нямат основание Close.
това значи ли, че до края на май аз няма да знам дали детето ми е прието, и ако не как да постъпя тогава, когато ще съм изпуснала сроковете за подаване на документи.

Ами какво да ти кажа...затова родителите подават на повече от едно място. И аз това се притеснявам, още повече като се сетя миналата година как в едни детски градини им дадоха удостоверенията веднага, а в други ги позабавиха.

# 10
  • софия
  • Мнения: 432
някой дали е чук нещо нова за  срока за подаване на документите.нали чакаха промяна на наредбата и уточнения. newsm12 не остана време, не ми се мисли! smile3511

Общи условия

Активация на акаунт