по колко ам след супата вечер?

  • 548
  • 10
  •   1
Отговори
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
та това ми е въпроса.малката яде супа или някаква друга манджа към 7 и после в 9 и давам 180ам за приспиване.та се чудя малко ли е много ли е.как процедирате вие.

# 1
  • Мнения: 27 524
Колкото иска - толкова да пие. Ако изпива всичко до капка, увеличи малко количеството. Ако остава малко, значи е добре. Няма правило за количеството мляко, всяко дете е с различен апетит и капацитет  Grinning А иначе аз супи не давам.

# 2
  • Мнения: 374
По принцип Ам се дава за дохранване до нужното количество според възрастта на детето, след като даваш друга храна за вечеря. Аз например давам за вечеря малко пюре -120-130гр. и след това давам 150мл АМ.

# 3
  • Мнения: 8 917
Супа не давам. Мляко пие колкото иска, обикновено към 150-180 гр. Понякога повече.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
2 часа и половина след супата Тери изпива между 150 и 180 мл АМ.

# 5
  • Мнения: 2 047
   Ако са минали 1-2 часа от вечерята изпива по 150 максимум, често остава малко. Предпочитам да правя малко повече и да остане, отколкото да изпие всичко и да се колебая дали й е стигнало.

# 6
  • Мнения: 1 897
Аз също давам супата в 19.00 и после в 21.00 АМ мляко за приспиване. Понякога правя по 150  ,а понякога по 180-в зависимост от това какво и колко е ял през деня .И в двата случая си изпива млякото, така че и на мен ми е доста трудно да преценя оптималното количество.
Ще следя темата.

# 7
  • Мнения: 832
Някъде около 2 часа след супата изпива по 260 мл. мляко. Ако е ял по - късно супата, не давам мляко, защото му става много и повръща, или не давам супа, а само мляко.

# 8
  • Мнения: 2 039
Колкото иска - толкова да пие. Ако изпива всичко до капка, увеличи малко количеството. Ако остава малко, значи е добре. Няма правило за количеството мляко, всяко дете е с различен апетит и капацитет  Grinning А иначе аз супи не давам.
Ами ако изсмуква 240мл. на един дъх,което си е максималната доза,тогава накъде повече да увеличавам  newsm78

# 9
  • Мнения: 46 477
Колкото иска - толкова да пие ...


Разбира се, че колкото иска детето  Peace
И не очавквай всеки път да иска едно и също, както и ти всеки ден имаш различен апетит, така е и с децата ...

# 10
  • Мнения: 270
Правя около 200 мл.Но не винаги го изпива.

Общи условия

Активация на акаунт