пъпки по ръцете и краката?

  • 15 014
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 209
някой знае ли нещо?имаме от два дена червени пъпки , плоски, средно големи, само по ръцете и краката!от какво може да е!помогнете!джипито казва да изчакаме да видим, дали няма да изчезнат. вие имали ли сте подобен случай!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 965
На каква възраст е детето? Захранвате ли в момента? Може да е алергична реакция, претопляне и какво ли не. Мисля, че само доктор може да ти даде информация.

# 2
  • Мнения: 1 701
Не чакай и не гадай, а бягай при дерматолог!  Naughty Да не е ухапано от нещо - паяк напр.?  newsm78

# 3
  • Мнения: 209
джипито каза, че не е хранителна алергия!те се получавали по коремчето и по меките места, напр. мишници, гънки, а нашите са само по ръцете и краката!иначе детето е на 9 месеца и нищо различно не съм давала като храна, някъде от десет дена давам кисело мляко, но едва ли е от това, би трябвало да има по бърза реакция, не чак след десет дни!вероятно наистина е ухапана от нещо и в последствие е направила някаква реакция!в момента е по-добре, поизбледнели са!ще видим!благодаря за съветите!

# 4
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ами Фенистил пробвахте ли?Доколкото знам става за бебета!

# 5
  • Мнения: 4 784
Да не би да имате домашен любимец и да е някъква реакция от него?

# 6
  • Мнения: 6 461
Пламен и Тошко на скоро бяха нахапани от нещо.
Имаха пъпки по ръчичките и краката.
Педката ни изписа Фенистил.
За сега всичко е ок.

# 7
И ние  имахме подобен проблем. Пъпчиците бяха съвсем ситни и с остри връхчета. Оказа се че е алергична реакция от киселото мляко въпреки че го давах от месец. Спрях млякото и мисля че беше Фенистил капки минаха пъпчиците. Сега пак пием кисело мляко и да чукна на дърво няма проблеми.

# 8
  • Мнения: 1 040
И моя син имаше пъпчици преди около 2 седмици - малки и с остри връхчета - само по ръцете, педито каза, че е алергична реакция, ама така и не разбрах от какво  Thinking То може и да не е от храна, не знам вие как сте, ама мойто дете до каквото се докопа - всичко в устата  ooooh! За пъпките пи Фенистил няколко дни и пъпките завяхнаха, въпреки че още не са изчезнали.

# 9
  • Мнения: 209
ами и ние лапаме всичко, но май е от ухапване, една пъпка, а останалото алергична реакция от въпросното ухапване!!вече изчезнаха почти от само себе си!!

# 10
  • Мнения: 8 917
ами и ние лапаме всичко, но май е от ухапване, една пъпка, а останалото алергична реакция от въпросното ухапване!!вече изчезнаха почти от само себе си!!
Добра новина Hug

Общи условия

Активация на акаунт