КИЛИМИ-евтини във Варна къде?

  • 21 132
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 261
Здравейте момичета.Не зная , може и да се повтаря темата.Много съм на зор и нямам време да обикалям магазините.Търся килим от тези, дебеличките,може и турски да е .По възможност да е около 200-230лева и да е с размери около 2м.  на  2м. и нещо до 3 .Много ви благодаря за разбирането! Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 1 558
В "Бриколазж" имаше голямо разнообразие мисля на този размер на цена 120 лева.

# 2
  • Мнения: 62
На Бенковска в горната част към Нептун видях че са открили магазин за килими , има мн голямо разнообразие

# 3
  • Мнения: 62
На Бенковска в горната част към Нептун видях че са открили магазин за килими , има мн голямо разнообразие

# 4
  • Мнения: 2 261
БЛАГОДАРЯ ВИ!Знам че в подлеза на Образцов Дом също има ,но има и един /ром/ продавач дето много ме дразни.При него имаше такива каквито аз търся,но не иска или го мързи да ги разгъва. Незнам така ли се копува навит на ролка?

# 5
  • Мнения: 230
Като каза за Образцов дом се сетих - Под образцов дом ,по бул Владислав,  като тръгнеш по посока центъра в дясната му страна - има един магазин за всякакви постелочни материали на втория етаж ...открай време е там... прилича на държавен малко... бях влизала за друго и гледах че има килими и килимчета, ама не обърнах внимание на цените

# 6
  • Мнения: 505
Магазин "сините камъни" - долу на гарата уличката на направи си сам. Избираш си го, плащаш и си го носиш у дома, ако не ти хареса, връщаш - взимаш следващия и така докато избереш килима. Ние сменихме десет килима, но накрая намерихме това което ни пасна като стил и цвят.

# 7
  • Мнения: 2 261
Тези от "Сините камъни" са го измислили страшно!Браво на тях.Само заради тази услуга ще отида до този магазин!Благодаря Ви момичета!

# 8
  • Мнения: 23
Гледах преди два дни магазин с много голямо разнообразие на килими на много добри цени срещу ведомствената книжарница по пътя за ЖП гарата.

# 9
  • Мнения: 2 956
Точно срещу Метро има една огромна сграда само за килими и мокети.Има наистина много голям избор.

# 10
  • Мнения: 2 261
Купих си килимче от "СИНИ КАМЪНИ".
Струва 382 лв. с размер 2м. на 3м.
От 100% вълна е.Супер е.
Много Ви благодаря за съветите!

# 11
  • Мнения: 4 202
Магазин "сините камъни" - долу на гарата уличката на направи си сам. Избираш си го, плащаш и си го носиш у дома, ако не ти хареса, връщаш - взимаш следващия и така докато избереш килима. Ние сменихме десет килима, но накрая намерихме това което ни пасна като стил и цвят.

За по-готина услуга не бях чувала!
Браво на тях!

Общи условия

Активация на акаунт