към мамите в Испания

  • 744
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 167
Моля за съвет,испански маики.Подадохме си документите за НИЕ номер към полицията в Хуелва.Нормално се 4ака около месец преди да те извикат да си сложи6 отпе4атака,а тук се оказва 4е маи 6те 4акам 3 месеца CryБез НИЕ не могат да ми направят договор,което зна4и 4е няма да ме държат на работа.4удя се какво да правя?Дали да наемам адвокат и да се опитаме да го изискаме по бързо ,или 6те е все едно със или без  него,6те ми се наложи да 4акам 3 месеца...В Андалусия вси4ко е толкова бавно и инфото толкова объркано 4е аз самата не знам на кого да вярвам.Много хора казват 4е с НИЕ номера все о6те нямаме право да бъдем назна4авани на работа,други пък ми казаха то4но обратното. ShockedМоля ,даите ми правилна информация,знам 4е на вас мога да раз4итам. Hug

# 1
  • Мнения: 811
Заповядай в теми4ката ни,там надълго и нашироко все документи обсъждаме.С НИЕ можеш да работиш ,естествено,как ина4е..
Адвокат не ти трябва,само ще ти вземе парите и нищо няма да направи.Това със сигурност ти го казвам.А документите ти могат да се бавят мноооого пове4е месеци от регламентираните 3.Така 4е въоръжи се с търпение...А ако толкова държат на тебе в работата,ще те наемат пак,като ти излезе НИЕто.Успех   bouquet

# 2
  • Мнения: 167
Заповядай в теми4ката ни,там надълго и нашироко все документи обсъждаме.С НИЕ можеш да работиш ,естествено,как ина4е..
Адвокат не ти трябва,само ще ти вземе парите и нищо няма да направи.Това със сигурност ти го казвам.А документите ти могат да се бавят мноооого пове4е месеци от регламентираните 3.Така 4е въоръжи се с търпение...А ако толкова държат на тебе в работата,ще те наемат пак,като ти излезе НИЕто.Успех   bouquet
Боже мили ,пове4е от 3 месеца ли каза?.........Направо ме разби CryА аз не искам да 4акам и тях.6ефовете ги е страх от проверки,направо га6тите им треперят,и аз се видях в 4удо.Преди летният сезон да остане6 беа работа е направо смърт.Тогава 4ух за една адвокатка в Малага,тоест измъкнах я от нета newsm78и говорих с нея ,та тя вика упълномо6таваи ме и за 2 седмици 6те има6 НИЕ.Ама и аз сам Тома Неверни о о6те свм в 4удеж Shocked

# 3
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
тук при нас НИЕ излиза за около 20 дена, но само с НИЕ без нумеро де сегуридад социал не можеш да работиш, така е поне в Бенидорм, но това ти е най малкия проблем защото на вси4ки познати и приятели които ве4е имат ние им изкарах по едно аутономо, става за два дни и ти дава право на работа без никакви проблеми
малко за аутономото тъй като сме 4лен на ЕС аутономото е за 5год отворено т.е. можеш да работиш както като аутономо, много шефове го предпо4итат тъй като осигуровките са по ниски, така и на договор, като самия шеф ти плаща осигуряването, успех с документите
относно адвокатите, за ние адвокат тук взема 20? и съответно става по бързо

# 4
  • Мнения: 2 051
Тогава 4ух за една адвокатка в Малага,тоест измъкнах я от нета newsm78и говорих с нея ,та тя вика упълномо6таваи ме и за 2 седмици 6те има6 НИЕ.Ама и аз сам Тома Неверни о о6те свм в 4удеж Shocked
Говори и с други адвокати, ако можеш. На мен не ми звучи свръх правдоподобно, но ...кой знае, в някои комунидади може да става по-бързо или пък да зависи от разтропан адвокат.
В момента вадя ДНИ-та на щерките и ми казаха, че ще станат за 3 седмици. Вчера,  на 18-тия  ден реших да проверя дали случайно не са готови, тц. не са.........

# 5
  • Мнения: 167
тук при нас НИЕ излиза за около 20 дена, но само с НИЕ без нумеро де сегуридад социал не можеш да работиш, така е поне в Бенидорм, но това ти е най малкия проблем защото на вси4ки познати и приятели които ве4е имат ние им изкарах по едно аутономо, става за два дни и ти дава право на работа без никакви проблеми
малко за аутономото тъй като сме 4лен на ЕС аутономото е за 5год отворено т.е. можеш да работиш както като аутономо, много шефове го предпо4итат тъй като осигуровките са по ниски, така и на договор, като самия шеф ти плаща осигуряването, успех с документите
относно адвокатите, за ние адвокат тук взема 20? и съответно става по бързо
Здравеи.Много интересна информация ми предлага6.За аутономото ве4е знам ,понеже и други ми казаха за това.Но проблема с НИЕ номера тука е голям.4ака се много.Може6 ли да ми даде6 пове4е информация за тези адвокати в Бенедорм.Евентуално да ми помогнат те.Много 6те съм благодарна,ако може6 да ми помогне6.Отсега благодарско Hug

Общи условия

Активация на акаунт