Ще ми дадете ли съвет?

  • 1 585
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 223
Имам въпрос,интересува ме Вие как се предпазвате от бременност?Страх ме е да сложа спирала,но ме е страх и от хапчетата.Незная какво да правя Sad

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 797
Тук сме женени. Секс не правим. Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 223
И аз съм женена,но се случва чат пат Sunglasses

# 3
  • Мнения: 223
Всъщност омъжена Simple Smile

# 4
  • Мнения: 5 103
Тук сме женени. Секс не правим. Crossing Arms
Hug

# 5
  • Мнения: 1 629
Мога само да те посъветвам в никакъв случай да не влизаш в 24/7 в Красива мама. Ще вземеш да се отпуснеш и сексът ще ти е сигурен. Тогаз отиде ooooh!
Сериозно, можеш да си изтеглиш програмка за проследяване на цикъла и овулацията и да и повярваш относно безопасните за секс дни.

# 6
  • Мнения: 1 492
Пайсееее

# 7
  • Мнения: 5 370
Кондоми. Нямаме ни един фал досега, само един желан Станислав. Heart Eyes
Хапчета посмъртно не бих пила, и без това съм достатъчно....хм....Белла ДеБеЛЛа.

# 8
  • Мнения: 27 524
И аз съм така, затова - презерватив за отсрещната страна.  Grinning

# 9
  • Мнения: 185
И ние когато се случи да го правим Mr. Greenсе пазим уж,но така си имам вече две деца,така че не е най-надеждният метод Sick

# 10
  • Мнения: 223
една позната ми каза,че  пие хапчета и не е имала проблеми с теглото,но смятам ,че за всеки организъм е различно Thinking

# 11
  • Мнения: 5 370
една позната ми каза,че  пие хапчета и не е имала проблеми с теглото,но смятам ,че за всеки организъм е различно Thinking
За мене това са си хормони, пък било то и в минимални количества, пречистени и т.н.
Но всеки си решава за себе си, в крайна сметка.

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 15:28 от Faithless

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На правилното място си, maggito. Прекарвай повечко време тук и няма да ти се налага да се пазиш. Няма да има от какво Mr. Green

# 13
  • Петрич
  • Мнения: 321
Презервативи!Ама януари пих Постинор Дуо,защото беше скъсан презерватива,преди няколко дни пак скъсан презерватив и пак Постинор. ooooh!

# 14
  • Мнения: 4 585
Най удобно е с габърчета. Забити на горния край на вратата на спалнята, висят като картечни ленти - бананови, ментови, ягодови, фосфоресциращи, релефни. Като намалее някоя лента, зареждаш. На една ръка разстояние. Пробития с габърче изхвърляш.

Общи условия

Активация на акаунт