За сестрите в Либия и евродепутатите

  • 422
  • 6
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Някой да ми обясни как ще помогнем на сестрите в Либия като ги направим евродепутати.
Днес 4ух 4е те са се подписали 4е са съгласни да се издигнат кандитурите им. Като съдя по настроенията на хората около мен ако се в листите те ще въдат избрани, но как ще им помогне това не мога да разбера!!! Пак ли вършим недообмислени неща..  Thinking. Чудя се и реших да чуя и вашето мнение..

# 1
  • София
  • Мнения: 1 074
Европейците ще видят абсурда и ще се спъват в него и току виж решили, че им пречи и оправили нещата...

# 2
  • Мнения: 397
Не мога да разбера едно - защо нашите политици, като не могат да си свършат работата, се мъчат по всякакъв начин да вменят на народа някаква вина?! newsm78 Какво се очаква от нас?! Да носим лентички  "Не сте сами" и по-този начин да "спасим" медиците?! А тази идея с евродепутатите е поредната безумица!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 074
Ми като сме тръгнали и на мен ми писна!
Писна ми да гледам всяка вечер по телевизията едни и същи нещо по темата. Писна ми, когато знам, че е направено от безсилие и наистина се опитват да покажат каква масова дейност се развива, за да се оправдаят след това - ето, вижте, и вие митингувахте ама какво да се направи, безсилни сме.
Писна ми да меизстискват емоционално като лимон с всяка катастрофа, за която съобщават, с всяко бедствие, което е убило хиляди. Аз се тревожа и плача дори, не мога да понеса бремето на всичката тази мъка.
И сестрите вече от популизъм започвам да ги виждам като някакво дразнещо присъствие в живота ми, като забравям, колко им е зле. Не мога повече. Спрете тия кампании и си свършете работата, господа.
Ако ли не, оставете ме намира!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 402
Това което чух по темата е коментар на член от ЦИК /ако не ме лъже паметта/ ..та той обясни, че не би било възможно да се издигне валидна кандидатура за медицинските сестри, тъй като от 8 години не са пребивавали в държавата. Цитирам по памет, може формулировката да не е точна, но беше категоричен, че е невъзможно да се издигнат техните кандидатури.
По скоро това е поредната манипулация.

# 5
  • Мнения: 3 423
Ще взема и аз да се кандидатирам.
Така поне няма да чакам с часове
пред Външно министерство и да ми
мръзнат ушите, докато вътре кънтят
празни топли чакални. Далавера има.
Определено. Гласувайте и за мен.

# 6
  • Мнения: 4 406
идеята им беше да станат депутати, а като такива да ползват имунитет. само не виждам как ще накарат Кадафи да пусне евродепутатите от затвора... много шум се вдига, ама цената не пада... Кадафи си има планове за добра печалба...

Общи условия

Активация на акаунт