Пол и 3Де?

  • 1 126
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 713
Мами искам да ви питам вижда ли се пола на беб на 3 измерен или 4 де  видеозон тъй като до сега на обикновен все не може да го видят защото или е по коремче или по гръбче,а нямам търпение вече!  Flutter

# 1
  • Мнения: 390
Вижда се-освен ако не е по дупе,или пак в някоя друга поза неудобна.Аз бих път до София само заради това и бях като теб в седмици и не ми го видяха във Фемина,защото беше по дупе.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 713
Ти на Фетална ли беше или просто на преглед на 3 де видеозон? Защото казват,че на ФМ се виждал дори пола  newsm78

# 3
  • Мнения: 390
На фетална и там ме гледаха на 3д-др.Димитрова.Платих си като пич 50лева и пак не разбрах пола

# 4
  • София
  • Мнения: 5 713
Ми аз при нея ще ходя но чак на 18.04. и спезиално за нея ми казаха,че познавала пола  newsm78 а утре смятам да отида в Правителствена болница просто на лонсултация тъй като при моя док има най обикновен видеозон и все нищо не вижда а там има видеозон комби/2де,3де,4де:) и се надявеам да видят какво е вече Praynig

# 5
  • Мнения: 390
По принцип се вижда всичко-огледа ми сърцето,бъбреците-всичко.А ти как смяташ че ще види,ако е седнало на дупе примерно?То като помислиш няма как-ако е добре обърнато да се вижда-100% се вижда какво е.Ама др.Димитрова си познава пола-друг въпрос е как е разположено то.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 713
Значи утре ще отида пък дано имам късмет да го види Praynig Peace Ако ли не на 18.04. дано поне при Димитрова!Благодаря ти !  Hug

# 7
  • Мнения: 390
Моля-надявам се да го видиш-това е най-хубавото-ще се радваш много. HugАз бях малко разочарована-тя ме вика 2 месеца по-късно пак да ме гледа,ама аз се отказах.И не знаех до края.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 713
Дано наистина много ще се зарадвам а чакам вече 1 месец близо и се надявам! Confused и все нищо а на моя док видеозона му е един ужасен с едно екранче една педя Simple Smile и си мисля че и това е причина.....но пък и беебо е все ту по гръб ту по корем и няма как да го види ма се ядосвам вече Twisted Evil  Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 1 424
първо видяха пола на моето бебе на обикновен ефограх в края на 3 месец. докрая  и на 3д и 4д все си беше госпожица Peace

# 10
  • Русе
  • Мнения: 2 354
ако е в удобна поза, няма да има проблем!
на обикновения видеозон ми казаха момиче, по-късно ходих на 3Д и потвърдиха  Peace

# 11
  • Мнения: 11 003
Би трябвало да се види, ако е в удобна поза.
На мен ми го видяха в 18-19 г.с. После моята лекарка го видя на обикновен видеозон, а другата седмица ще разберем дали са познали  Peace

# 12
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Аз отидох на 3D ЕХОГРАФ в "Света София" , освен че видяха пола,разгледаха и всяка една малка част от бебчо.Чух тоновете му и всичко само за 20 лева.Много съм доволна.По-късмо моята генеколожка също  каза че ще е момче съдейки от обикновенния ехограф...дано са познали... Wink

# 13
  • Мнения: 3 500
Разбира се, че се вижда. При мен видяха, че е момиче в 18 г.с. на 3д ултразвук.

# 14
  • Мнения: 4 621
Би трябвало да се вижда, стига бебето да не е в поза, която не позволява Peace

Общи условия

Активация на акаунт