Какво стана с Файв Старс

  • 2 713
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 277
Някой знае ли с какво се занимават сега Светльо, Надя, Владо, Лора и Любена от Файв Старс?

# 1
  • Мнения: 3 861
Светльо го засичаме из Библиотека, злите езици говорят, че си губи времето и нищо не прави....

Лора направи група или пее в група, незнам кое е по - правилното


За другите незнам.....

# 2
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Вчера четох в Труд интервю на Евгени Димитров и там имаше зададен въпрос за албума на Светльо. Отговорът му беше, че той просто още не си е записал албума, защото имал "особено" разбиране за музиката.
Долу-горе това е.

# 3
  • Мнения: 7 837
А Трифонов не издаде ли диск с песните им. И изобщо, някой от 5-та и екипите им,  видя ли пари от това?

# 4
  • Мнения: 5 577
А има диск с песните им, аз го имам.

# 5
  • Мнения: 5 622
Като чуя 5 старс и веднага се сещам за: "Бай Торбалан..."  Joy

# 6
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Като чуя 5 старс и веднага се сещам за: "Бай Торбалан..."  Joy
Култово парче  Laughing

# 7
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Слави им даде шанс с предаването, но нещо те не успяха да се продадат добре.

# 8
  • Мнения: 3 499
Много ми беше тъпо тяхното предаване или там как да го нарека...?!
Мисля, че нямаше никакъв рейтинг, сигурно затова са го махнали. Слави не си губи времето. Или пък може би се е опитал само да ги "пласира", пък след това да се оправят по сами.

# 9
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Много ми беше тъпо тяхното предаване или там как да го нарека...?!
Мисля, че нямаше никакъв рейтинг, сигурно затова са го махнали. Слави не си губи времето. Или пък може би се е опитал само да ги "пласира", пък след това да се оправят по сами.

Винаги съм се чудила на хора, които хем не знаят за какво иде реч, хем дават мнение  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 250
За съжаление талантливите хора в България(не всички за малка радост) залязват преди да изгреят.

# 11
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
За съжаление талантливите хора в България(не всички за малка радост) залязват преди да изгреят.

Не всеки, който може да пее добре е талантлив артист.
И не всеки таланлив и успешен артист може да пее добре.

# 12
  • Мнения: 3 499
Много ми беше тъпо тяхното предаване или там как да го нарека...?!
Мисля, че нямаше никакъв рейтинг, сигурно затова са го махнали. Слави не си губи времето. Или пък може би се е опитал само да ги "пласира", пък след това да се оправят по сами.

Винаги съм се чудила на хора, които хем не знаят за какво иде реч, хем дават мнение  Mr. Green
Защо пък да не давам мнение? Отговорът ми е ИРОНИЧЕН. Все пак няма как да го разбереш по тона ми, нали?

# 13
  • Мнения: 2 152
Незнам какво е станало, но не ми липсват изобщо...никога не са ми харесвали..бррр Crazy

# 14
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Много ми беше тъпо тяхното предаване или там как да го нарека...?!
Мисля, че нямаше никакъв рейтинг, сигурно затова са го махнали. Слави не си губи времето. Или пък може би се е опитал само да ги "пласира", пък след това да се оправят по сами.

Винаги съм се чудила на хора, които хем не знаят за какво иде реч, хем дават мнение  Mr. Green
Защо пък да не давам мнение? Отговорът ми е ИРОНИЧЕН. Все пак няма как да го разбереш по тона ми, нали?
newsm78 newsm78 newsm78
Кое точно иронизираш, не можах да разбера?
И що крещиш? Това ли ти е тона?

Общи условия

Активация на акаунт