Мами в Италия - Част 48!

  • 11 763
  • 262
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Добре дошли в част 48 на темичката мами в Италия!

Живеем в Италия и тук споделяме всякакви въпроси, свързани с живота и интеграцията в италианското общество.
Очакваме да включим и още жени, живеещи в Италия! newsm10

Радваме се, че ви има и благодарим на всички за помощта, добрите думи и настроениe
newsm51

МАМИ В ИТАЛИЯ



Или иначе казано:

Trentino Alto Adige:                                                    Friuli Venezia Giulia:
gogo04 (МАЯ) - vicino a Trento                                Zai4enze (ГИНКА) - Trieste
                                                                                     piccola (КАЛИНКА) - Trieste   
                                                                                     misty5 (МИРА) - Trieste
                                                                                     Nelly_Iv (НЕЛИ) - Trieste

Piemonte:
Amymommy (ВЛАДИ) - Torino
Еluana (ЕЛЕНА) - Alessandria

Lombardia:
Giorgia (ГЕРИ) - Monza                           Ghery01 (ГЕРИ) - Monzа                             
sonita (СОНЯ) - Мilano
mcdirock (МИЛЕНА) - Lissone                 feiam(...)- vicino a Milano
piccolina (АНИ) - Valsolda                       antoegabi (АНТОНИЯ) - Imbersago
donna al volante (ВАЛЯ) - Bergamo        Bimba24 (ДЕСИ) - Desenzano del Garda
Ginger! (...) - Lecco                                  Лейди (ЕЛЕНА) - Milano
morgause(ЮЛИ)- Milano                         gioia(ЮЛИ)- Milano

Emilia Romagna:                                                       Toscana:
Lennie (ЕЛЕНА) - Forlì                              Кала(Bella13) (КАЛИНА) - Livorno
                                                                    Medea & BeaZtiE (ДИНЕВИ) - Arezzo

Umbria                                                                        Marche:
Nik77 (НИКОЛЕТА) - Citta'di Castello       makaui daniela (ДАНИЕЛА) - Ancona

Lazio:
vanesa79 (ВАНЯ) - Santa Marinella           denise(ДЕСИ)-Roma
Само Вески (ИРИНА) - vicino a Roma        Vesna 27(...)-Roma
Italina (АНТОНИНА) - Roma

Campania:                                                                 Basilicata:
dessita (ДЕСИ) - Napoli                           Rositsa (POСИ) - Palazzo San Gervasio

Sicilia:
milix (МИЛЕНА) - Palermo


Архивът Мами в Италия : Grinning

Част 1, Част 2, Част 3, Част 4, Част 5, Част 6, Част 7, Част 8, Част 9, Част 10,
Част 11, Част 12, Част 13, Част 14, Част 15, Част 16, Част 17, Част 18, Част 19, Част 20,
Част 21, Част 22, Част 23, Част 24, Част 25, Част 26, Част 27, Част 28, Част 29, Част 30,
Част 31, Част 32 и половина, Част 33, Част 34, Част 35, Част 36, Част 37, Част 38, Част 39, Част 40,Част 41,
Част 42,Част 43,Част 44,Част 45, Част 46, Част 47




Поради големия интерес ето:


ТЕСТОТО ЗА ПИЦА НА ДЕСИ,
КИСЕЛОТО МЛЯКО НА ДЕСИ

# 1
  • Мнения: 3 425
Пу първа...толкоз бързах да съм първа,че даже не смених на кирилица  Joy

Лени, и аз преди да изляза от София си мислех като теб...Аз в София,не мога в малък град,но сега друго пея,а и особено след първите 4ри месеца дишане на средиземноморски въздух и завръщане тук....е,не преувеличавам,но трудно дишах и ме болеше гърло без да съм настинала Confused....сега съм супер хеппи,че не съм тук за постоянно  Mr. Green
За бебешките стаи...просто няма смисъл,освен ако не ти е проблем след 3-4год да я смениш изцяло  Peace Ние купихме дървено легло за 100евро+80 матрак,скрин,бокс,столче,количка трио ....някакси минахме без проходилка(не знам просто така се случи,а не за икономия),паяк,лИУлка,шезлонг ....следващата ни покупка беше колелото и сега ни чака конче и камион за каране  Crazy

Сега си мисля,че много практични са комбинираните легла - първо е бебешко със скрин,а после се разглобява и става на голямо  newsm78

Лейди,хубаво си е при мама,но 2-3 седмици,после свикват и купона свършва  Crossing Arms

Лека вечер   Grinning

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 21:14 от Kaлa(Bella13)

# 2
# 3
  • Мнения: 750
Кал4е,ти докога ще годенясваш по София PartyХайде, 4е и аз пристигам другата седмица,ако искаш можем  да пием по едно  столи4но кафенце Peace Wink

# 4
  • Мнения: 708
добра ви вечер и от мен,

видях,че за бебе стаи сте се разправяли.Ами не знам при другите мами как е,но сега ще ви кажа как стана при нас.
Една от спалните решихме да е бебе стая.Та купихме 2 шкафа с по няколко чекмиджета от Икеа,легълце в същия цвят като шкафовете,перде с пеперудки,килими във формата на костенурки и две картини с мечета.Боядисахме стаята в жълто и покрай нея целия апартамент  Mr. Green
И накрая за какво всичко това,за да спи беба в нашата спалня  Laughing
Еми как да оставя новородено да спи само в негова си стая,не мога и това си е.Сега кревата и е буквално залепен за спалнята,така че като прънце пак да чуя  Joy
А нейната бебе стая в момента си седи все така натъкмена и мъжо я използва сутрин да се преоблича за работа  Laughing

Та според мен е глупаво да прави стая,при положение,че после бебето ще спи с вас,освен разбира се ако не сте готови веднага да го изстреляте в неговата си стая.
Аз мисля бебка като стане на годинка да я отделя в нейна си стая,а чак като почне да не се събира в креватчето да и купим детска стая .

А ти Лени стига се притеснява,че знаеш малко за отглеждането на едно бебе,то всички така сме били.Аз до преди 4 месеца идея си нямах от нищо,ама ела ме виж сега  Laughing

Айде бе Сонче кога ще го разбираме пола,изприщих се от нетърпение вече  Rolling Eyes Mr. Green

Уфф аз съм леко нервна,в четвъртък ми е операцията и все повече ме хваща шубето  Rolling Eyes
Утре цял ден трябва да гладувам,да изпия 2 литра вода и едно разхлабително  Sick
Изобщо супер диетка ме очаква  Mr. Green
Така че утре ако ме няма да знаете къде съм  Embarassed hahaha

 Toilet smile3550
Та моля ви пожелайте ми успех и не ми стискайте палци,че не ми върви като ми стискат.

Много цунки на всички.

Ей и ако Миленката роди докато съм в болницата,някой да ми прати смс и да ме информира,че тръпна в очакване вече.
Айде бееее Мартинче излизай ве4е,ако не да се стяга Алесандра  Mr. Green

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 00:26 от Bimba25

# 5
  • Мнения: 3 388
Деси /Бимба/ с теб сме миличка! Всичко ще е наред и ще мине добре, абсолютно убедена съм в това! Бързо след това пак ще си гушкаш малката Фуфина  Hug

# 6
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

Ей и ако Миленката роди докато съм в болницата,някой да ми прати смс и да ме информира,че тръпна в очакване вече.
Айде бееее Мартинче излизай ве4е,ако не да се стяга Алесандра  Mr. Green

хайде само да ви донеса новината, в 6.25 се е родила Алессандра, 3.250кг, 50см. Вси4ко ок.
4естито на Милена.

# 7
  • Мнения: 3 388

Ей и ако Миленката роди докато съм в болницата,някой да ми прати смс и да ме информира,че тръпна в очакване вече.
Айде бееее Мартинче излизай ве4е,ако не да се стяга Алесандра  Mr. Green

хайде само да ви донеса новината, в 6.25 се е родила Алессандра, 3.250кг, 50см. Вси4ко ок.
4естито на Милена.



Добре дошла на малката принцеса  Hug Heart Eyes  bouquet  И бързо възстановяване на мамчето й!

# 8
  • Мнения: 5 475
Честито бебче на Миленка! Heart Eyes Hug
Да е живо и здраво!
Бързо възстановяване на мама!
  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 6 796
Честита Алессандра на Миленчето и на таткото, и малката кака!  bouquet

# 10
  • Мнения: 6 167
Честита радост на Милена!  Hug
Да й е жива и здрава дъщерята, а на Милена бързо възстановяване!   bouquet


Бимбе, лека операция за теб, да не се страхуваш и скоро пак да си на линия  Peace

# 11
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Народеее, роди ми се момаатаааа!!!!1 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Алессандра, 50 см, 3250 кг сутринта в 6,25 cheers beer2 beer2 beer2 Wine Glass Wine Glass

# 12
  • Мнения: 1 100
Ехооооо, добре доШла на малката Алессандра Heart Eyes

4естито на мама Миленка, бързо възстановяване пожелавам, прегръЩам те и те о4акваме скоро Hug

4естито и на леля Десинка, да ви е жива и здрава момата, за радост на вси4ки  bouquet  bouquet  bouquet


Бимбе, мисля си за теб и стискам палци за операцията, не страхувай, вси4ко Ще е наред Peace Hug

# 13
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Мацки, хайде на почерпка от ваш'та безкрайно щастлива леля Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Hug Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy


Да са ни живи и здрави и майчето и малката сладка АЛЕЕ!!!!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 14
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Добър ден! Laughing
Не- прекрасен ден- имаме още едно бебе-Чстито на мама Адашка!  bouquet  bouquet Hug Да и е жива и здрава Александра и да слуша каката! Честито и на лелята Десинка- ама и вие сте едно Женско царство! И да не си разправвяме после кой е силиният пол! Mr. Green
Народе, ние сме качили още 500 кг за 2 седмици и сме вече 4 кила розов пух! А снощи спахме непробудно от 24 до 05 часа та днес подскачам и съм хористка от бодра смяна- с песен на уста храня и повивам, разхождам и диндилкам. Даже сега отивам да позалижа тук и там къщата, та днес пак гости, хорааа край нямаха и още има да се изреждат, аман, Багдад Joy и пак обратно потери като циганите из дома! А събота пристига майчето ми Grinning
Бимбичка, споко и напред, всичко ще мине добре. И аз се страхувах преди секциото, нали е все оперейшън, ама после се оказа че не е толкова страшно, трябва да мине и толкоз, помисли си с оптимизъм, че после ще си добре и ще е само здраве! Hug Peace

Общи условия

Активация на акаунт